Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Anna i Ogród 2

Makao 13:42, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Magara napisał(a)
Masz tyle na głowie, a ogród prezentuje się super
Ania, znasz nazwę tej swojej dziewanny?
Posadziłam rok temu, i w tym też, Plum Smokey, niska odmiana.
Nie do końca wiem jak z nią postępować i czego się po niej spodziewać.
Ale wyciełam to co przekwitło i widzę, że nowe kwiaty będą

Dziewanna Wedding Candles.
Zależało mi na tej odmianie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 13:56, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Łąki na pobliskim osiedlu. Chodzę tamtędy codziennie na pociąg i obserwuję jak rośnie.


____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies