Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Anna i Ogród 2

Makao 16:08, 21 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Rok temu wysiałam coś i nie mogłam sobie przypomnieć co ale już wiem co to
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
LIDKA 16:10, 21 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13836
Piękne zdjęcia Ania robisz!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
JoannA 20:38, 21 cze 2026


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Makao napisał(a)

To prawda. Bardzo ładny jest


Zastanawiam się czy dziewanna będzie się sama wysiewać czy lepiej zebrać nasiona i zrobić sadzonki

U mnie wysiewa się sama. Nigdy nie zdążę zebrać nasionek.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
sylwia_slomc... 21:11, 21 cze 2026


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Makao napisał(a)

To prawda. Bardzo ładny jest


Zastanawiam się czy dziewanna będzie się sama wysiewać czy lepiej zebrać nasiona i zrobić sadzonki

Postawiłabym na obie metody na raz żeby nie ryzykować utraty bo te odmianowe lubią zanikać. Gdybyś zbierała to ja się piszę na kilka nasionek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 08:28, 22 cze 2026


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Makao napisał(a)

Zdjęcia śliczne, a co to za roślinka przed szałwią?
____________________
Patrycja. Tworzę ogród bylinowo-trawiasty Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina), a także mam Pomidorowy Zawrót Głowy. Skrócona historia ogrodu i każdej z rabat w formie zdjęciowej w wizytówce.
Magara 22:51, 22 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10333
Masz tyle na głowie, a ogród prezentuje się super
Ania, znasz nazwę tej swojej dziewanny?
Posadziłam rok temu, i w tym też, Plum Smokey, niska odmiana.
Nie do końca wiem jak z nią postępować i czego się po niej spodziewać.
Ale wyciełam to co przekwitło i widzę, że nowe kwiaty będą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Makao 13:36, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
sylwia_slomczewska napisał(a)

Postawiłabym na obie metody na raz żeby nie ryzykować utraty bo te odmianowe lubią zanikać. Gdybyś zbierała to ja się piszę na kilka nasionek

Mam dużo tej dziewanny więc liczę na spory zbiór. Podzielę się.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 13:37, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
LIDKA napisał(a)
Piękne zdjęcia Ania robisz!

Dziękuję
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 13:40, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
JoannA napisał(a)

U mnie wysiewa się sama. Nigdy nie zdążę zebrać nasionek.

Obym nie zapomniała i nie przegapiła. Nie mogę stracić tej odmiany
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Makao 13:40, 24 cze 2026


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Zdjęcia śliczne, a co to za roślinka przed szałwią?

Penstemona
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród przy S7 między Płońskiem a Ostródą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies