Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe, zielone miejsce na ziemi...

Moje małe, zielone miejsce na ziemi...

Rojodziejowa 10:42, 28 cze 2026


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10943
Faktycznie bardziej Sweet Haze, bo Satina ma więcej płatków. (Wnioskując po tym, co widzę na rozeogrodowe)
____________________
Asia (małopolskie, okolice Brzeska) * Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną * Lurie Garden * Navy Pier * Ogród Botaniczny w Chicago
Wafel 10:45, 28 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4308
Tak na oko ok.4cm. większe od Balleriny.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Wafel 10:49, 28 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4308
Ballerina dziś


____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Wafel 10:50, 28 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4308
Mam na dachu jeszcze jedną pustą donicę

W cieniu na leżaku na dachu, może da się dziś przeżyć



____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies