Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

an_tre 23:27, 07 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
aldonaz napisał(a)

Aldonko pozwoliłam sobie na długi spacer w Twoim ogrodzie, podziwiałam piękne kwiaty o mocnych barwach i tak różnorodne najbardziej zachwyciły mnie ciemierniki ;p

Miło mi Aniu. Roślin mam mnóstwo, tylko teraz trzeba to jakoś zorganizować, żeby miało ręce i nogi. Pozdrawiam
Masz bardzo bogatą kolekcję kwiatów, niektórych nawet nie znałam jeśli chodzi o rozmieszczeni to też muszę dokonać zmian, muszę pogłówkować, z części zrezygnować i nastawiam się na byliny a co z tego mi wyjdzie? zobaczymy
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
aldonaz 23:40, 07 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841





____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 23:43, 07 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
marzena napisał(a)
ale piękne kwiaty i barwy urzekające


Dzięki, kwiaty są dla mnie jak narkotyk. Dużo pracy czeka mnie w tym roku i już nie mogę doczekać się wiosny. Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 23:45, 07 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
an_tre napisał(a)


Aldonko pozwoliłam sobie na długi spacer w Twoim ogrodzie, podziwiałam piękne kwiaty o mocnych barwach i tak różnorodne najbardziej zachwyciły mnie ciemierniki ;p

Miło mi Aniu. Roślin mam mnóstwo, tylko teraz trzeba to jakoś zorganizować, żeby miało ręce i nogi. Pozdrawiam
Masz bardzo bogatą kolekcję kwiatów, niektórych nawet nie znałam jeśli chodzi o rozmieszczeni to też muszę dokonać zmian, muszę pogłówkować, z części zrezygnować i nastawiam się na byliny a co z tego mi wyjdzie? zobaczymy


Tak więc czeka nas pracowity rok. Życzę powodzenia!
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 23:46, 07 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
kaisog1 napisał(a)





To jest Porcelanka??? ...przypomina mi bodziszka


Tak, to porcelanka.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 23:54, 07 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841



schizostylis



veronica
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:03, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Moje ukochane hortensje nie rozpieszczały mnie w tym roku swoimi kwiatami. Okryłam je porządnie na zimę, więc mam nadzieję, że nadrobią w tym sezonie.



strasznie się wysiliła, ale przynajmniej wiem jaki kolor


____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:15, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
H. dębolistna i variegata jeszcze małe.


I nowe nabytki


____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:21, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Nie wiem, czy znacie roślinkę o nazwie gaura. Przywizłam nasiona z Francji. Kwitła cały sezon.


A taką odmianę kupiłam u nas na wiosnę.

W październiku wyglądała tak

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
monteverde 00:25, 08 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mam Gaurę w tym roku rozsadziłam krzak na 3,mam tą białą jest delikatniejsza jak dla mnie, widzę,że też lubisz kolekcjonować ja mam dużo ale Ty chyba więcej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies