Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

monteverde 00:27, 08 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zebrałaś nasiona werbeny patagońskiej?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aldonaz 00:32, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841





płyty chodnikowe i obrzeża do usunięcia


na wyjeździe upolowałam taką śmieszną konewkę
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:36, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
monteverde napisał(a)
mam Gaurę w tym roku rozsadziłam krzak na 3,mam tą białą jest delikatniejsza jak dla mnie, widzę,że też lubisz kolekcjonować ja mam dużo ale Ty chyba więcej


To już uzależnienie. Jeśli lubisz bawić sie z wysiewaniem nasion, mogę Ci jakieś wysłać. Dobranoc, idę spać, bo jutro mnie będzie boleć głowa od tego komputera.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Martek 00:47, 08 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Obie lubimy kolory i kwiaty ,ale sorry ty masz większego "bzika"))))))))))))))Jak tu być konsekwentną przy takiej ilości pięknych odmian ...?
Zakręciło mi się w głowie oglądając galerię i oczywiście serce zaczęło troszkę szybciej bić na widok kwiatów.Jakoś wytrzymamy do wiosny
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:50, 08 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Konewka niespotykana i jak czytam przyznajesz się do swoich słabości To nie tylko ty tak masz ,ja już też miałam różne rośliny i jeszcze wiele nie .W tym roku chciałabym się zdeklarować ,ale to bardzo ,bardzo trudna decyzja na co postawić i z czego zrezygnować
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 01:10, 08 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
no lubię , lubię , zauważyłam u Ciebie przywarkę japońską musisz ją gdzieś pod mur, bo tam się męczy, bardzo szybko przyrasta i ładnie zasłania to co chcesz zasłonić
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 01:11, 08 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja też już sporo pokupowałam, szczególnie cebul, ma się tego bzika
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aldonaz 11:27, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Martek napisał(a)
Konewka niespotykana i jak czytam przyznajesz się do swoich słabości To nie tylko ty tak masz ,ja już też miałam różne rośliny i jeszcze wiele nie .W tym roku chciałabym się zdeklarować ,ale to bardzo ,bardzo trudna decyzja na co postawić i z czego zrezygnować


Tak trudno, ale w końcu zabraknie miejsca do sadzenia. Nie dziwię się już żadnym nałogowcom, że tak trudno jest się wyleczyć. To jest też nałóg. Poza tym jest teraz tyle możliwości - supermarkety ogrodnicze, szkółki, internet. Dawniej tego nie było i wszyscy mieli te same rośliny. Pamiętam moi rodzice mieli działkę pracowniczą i wymieniali się z sąsiadami. Uprawia ją teraz mój brat, który wszystko zmienił i też lubi rośliny. Myślę, że ten rok będzie przełomowy...zasadzę, to co zamówiłam i zajmę się dopracowywaniem grządek i trawnikiem.
Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 11:29, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
monteverde napisał(a)
ja też już sporo pokupowałam, szczególnie cebul, ma się tego bzika


Trzeba na odwyk... Przywarka będzie puszczona na pergolę, ale niewiele urosła przez rok. Tak, zebrałam nasiona werbeny.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 11:34, 08 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Z Francji przywiozłam też nasiona niskiej cynii, która jest urocza. Kwitła przez cały sezon, aż ściął ją pierwszy mróz w październiku. Zebrałam nasiona i w tym roku wysadzę wzdłuż chodnika.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies