Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

aldonaz 22:06, 20 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
isia33 napisał(a)
Witam kolejną osobę z Podkarpacia. Pospacerowałam po Twoim kolorowym ogrodzie i jestem zachwycona. Jaka różnorodność roślin, przepięknie


Witaj, przypominasz mi bardzo moją koleżankę ze studiów. Również ma na imię Iwona i jest z Twoich stron, ale wiek nie ten. Obejrzałam także Twój ogród, jest bardzo uporządkowany w porównaniu z moim. Czeka mnie jeszcze dużo pracy.
Pozdrawiam Cię serdecznie!
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
annawu 19:45, 22 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
aldonaz napisał(a)



Witaj Aldonko, czy to jest dzwonkowiec czy kobea?
____________________
Ania - W gródku Ani
Sebek 21:42, 22 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu - to pierwsze - kobea ma inny środek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aldonaz 22:26, 22 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Witajcie, to nie jest kobea ale codonopsis. Dostałam nasiona przy okazji zamawiania czegoś na Allegro. Bardzo obficie kwitnie, zobaczymy czy przezimuje.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
KasiaWB 21:59, 23 sty 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Aldona pięknie realizujesz swoje marzenia i masz piękne rośliny w ogrodzie wiele pozycji moich ulubionych. Swoim wątkiem dodałaś mi wiary, że jak się chce to można Z przyjemnością obejrzałam również Drummond C.G. - piękny
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
badara 09:27, 24 sty 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
aldonaz napisał(a)
No i moje ulubione irysy niskie i syberyjskie. Podobają mi się też japońskie, ale to wyższa szkoła jazdy.





Kolory,wzory ,faktury,wielka różnorodność,bardzo mi się podoba,bedę często zagladać ,bo jest tez dużo ciekawych roślin,czy wiesz jak nazywa sie ten irys ze zdjecia ? tez uwielbiam irysy syberyjskie
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Pszczelarnia 10:32, 24 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj !
Prezentacja ogrodu DC w Szkocji pozwoliła mi zajrzeć do Twojego ogródka. Pięknie. Wiele roślin widzę po raz pierwszy w życiu. Ładna okolica (zagajnik brzozowy - miodzio) i jest pasieka (pokaż proszę). Ta ilość roślin jest niesamowita. A z krzewami przy koszeniu też tak miałam. Dopiero w zeszłym roku były na tyle duże, że zrobiłam im rabaty mieszane. Bardzo ciekawy ogród! A konewka po prostu bomba, jak pstrągi w moim strumieniu!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aldonaz 23:57, 24 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
KasiaWB napisał(a)
Witaj Aldona pięknie realizujesz swoje marzenia i masz piękne rośliny w ogrodzie wiele pozycji moich ulubionych. Swoim wątkiem dodałaś mi wiary, że jak się chce to można Z przyjemnością obejrzałam również Drummond C.G. - piękny


Witaj Kasiu, imienniczko mojej córki, która nawiasem mówiąc nie interesuje się ani ogrodami, ani roślinami. Uwierz mi, że determinacja i wysiłek przynoszą efekty. U Ciebie już je widać. Podobnie jak Ty lubię hosty, ale muszę je wszystkie przesadzić w inne miejsce. Zaczynałam także sadzić rośliny zanim dom został wykończony. Ty jednak lepiej przygotowałaś do tego ziemię. Życzę sił i wytrwałości, a ogród będziesz miała piękny. Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Matka 00:02, 25 sty 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Cynie siejesz wprost do gruntu po 15maja?czy wcześniej?czy może robisz rozsady?
____________________
U Matki
aldonaz 00:08, 25 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
badara napisał(a)

No i moje ulubione irysy niskie i syberyjskie. Podobają mi się też japońskie, ale to wyższa szkoła jazdy.





Kolory,wzory ,faktury,wielka różnorodność,bardzo mi się podoba,bedę często zagladać ,bo jest tez dużo ciekawych roślin,czy wiesz jak nazywa sie ten irys ze zdjecia ? tez uwielbiam irysy syberyjskie


Witaj Łucjo, Twój ogród kwiatowy jest sławny na Forum. Kiedy mój tak będzie wyglądał? Ja też już mam dużo roślin, ale trzeba nadać temu wszystkiemu jakiś kształt. Irys zdobyczny, więc nie znam nazwy, kiedyś na pewno trafię na niego w internecie. W ubiegłym roku zamówiłam kilkanaście irysów pumila, ale jeszcze nie kwitły. Bardzo jestem ciekawa kolorów. Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies