Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

aldonaz 23:56, 02 gru 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Joku napisał(a)



Zawsze zaglądam do ciebie z zaciekawieniem. Napisz proszę co to? Mam parę typów, ale nie rozpoznaję do końca.


To trojeść krwista, miododajna. Rośnie dość wysoka. Bardzo ją lubię.

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:05, 03 gru 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
mira napisał(a)


Jak miło że jesteś z fajnymi wspominkami. Ta róża mnie ucieszyła - stale mam ją na liście i mnie dręczy -pokaż jeszcze róże.Te kolory teraz są bardzo przyjemne.

pozdrawiam


Witaj Mira, różą jest ładna, ale zmarniała przez te upały i wątpię, czy przeżyje zimę.

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 00:12, 03 gru 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Bogdzia napisał(a)
Kolorowo u Ciebie. Miło popatrzec w takie pochmurne dni i fajnie ze sie odnalazłas.


Dzięki za odwiedziny Bożenko. Nie zaginęłam. Jutro, a właściwie dzisiaj miałam lecieć na jarmark bożonarodzeniowy do Brukseli, ale zrezygnowałam ze względu na nieciekawą sytuację. Bilety przepadły, na szczęście nie były drogie.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Klamber 06:43, 24 gru 2015


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924

Aldona, wszystkiego najlepszego, szczęścia i spokoju, przesyłam z cieplutkiego Toronto.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
MUZA 09:10, 24 gru 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Życzę zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
aldonaz 10:54, 25 gru 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Życzę wszystkim Ogrodowiczanom spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia w gonie najbliższych w wiosennej aurze.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Poziomka 16:40, 02 sty 2016


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Pooglądałam zdjęcia ogrodu w lecie i zgrzytów kolorystycznych nie zauważyłam.
Na początku ogrodowania bardzo przestrzegałam zasad łączenia kolorów -wieczne kłopoty z żółtym kolorem. W miarę upływu czasu nie podchodzę do tematu tak rygorystycznie a żółtemu mekonopsisowi pozwalam się wysiewać wszędzie.
Do dzisiaj pamiętam cudowne połączenie żółtych liliowców i różowych ostrogowców, które widziałam w jednym z angielskich ogrodów.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
aldonaz 23:38, 02 sty 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Zaraz po świętach odwiedziłam muzeum i fabrykę baniek choinkowych w Nowej Dębie. Jest oczywiście sklep firmowy i trafiłam na posezonową przecenę. Oto moje zakupy



____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 23:40, 02 sty 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Jest zakaz fotografowania, ale udało mi się pstryknąć jedną fotkę w sklepie.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Gabriela 15:03, 03 sty 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ależ piękności i jakie stylowe zdobyłaś. Już wiem, gdzie jest Nowa Dębia i muzeum, z radością się tam wybiorę, robią bombki z wklęsłym, gwiaździstym środkiem i szpicem na dole, nazywają się "z reflektorem". I jeszcze któregoś z misiów pożądam.

Kompozycje na tarasie wspaniale Ci wyszły.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies