Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nauka projektowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Nauka projektowania

monteverde 22:22, 05 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Sylwia po prostu chce się nauczyć projektowania, to ma okazję, ) no chyba,że ktoś jest zawistny i nie chce pomóc, to nic na siłę)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 22:41, 05 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
monteverde napisał(a)
Sylwia po prostu chce się nauczyć projektowania, to ma okazję, ) no chyba,że ktoś jest zawistny i nie chce pomóc, to nic na siłę)



Ehhh.... ja tyż bym chciała posiadać tą magiczną umiejętność. Bo dla mnie to jest jak magia.... Patrze na projekty i zastanawiam się jak duża trzeba miec wyobraźnię, wiedzę by projektować takie cuda.... Zazdroszczę takich umiejętności niemiłosiernie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 07:15, 06 mar 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Masz racje Małgosiu.
Ja też podziwiam ludzi, którzy patrząc na kawałek ziemi widzą tam piękny, zadbany ogród.
Ja to jestem beztalencie w tych sprawach, patrzę, patrzę i nic nie widzę .
Ba.... nawet patrząc na projekt nie potrafię sobie wyobrazić efektu końcowego... masakra...
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Jagna 07:18, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
No to u mnie jest podobnie. Dlatego Taka Jestem szczęśliwa, ze Danusia pomyśli i stworzy za mnie
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Joanka 07:23, 06 mar 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Oj jak ja Tobie tego zazdroszczę
Wczoraj na wsi rozglądałam się za jakimiś antycznymi narzędziami ale nic nie mam hihihi
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Jagna 07:25, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
no na to trzeba czasu i duzo szperania. Cierpliwość też się przydaje. CZasem przez pól roku nic a potek raz dwa trzy i masz kilka na raz.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Joanka 07:30, 06 mar 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Bo chyba stare, pordzewiałe pługi i jakieś inne rolnicze maszyny Danusi nie interesują hihihi

Nie mogę się już doczekać Twojego ogrodu, na bieżąco Jagna proszę wklejać zdjęcia z przygotowań i realizacji. Będę kibicować i trzymać kciuki
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Jagna 07:35, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
no przyda sie. Do tej pory mój M był niechętny do pomocy w pracach ogrodowych. Tzn Zeby mu oddać to powiem, że robił te najcięższe prace, bo od niechęci bardziej martwiłoby go jakbym sie przepracowała. Ale brak jego chęci i konkretnego pomysłu z mojej strony powdowiał tylko, że ograniczyliśmy się usunięcia śmieci i dzikiej róży zarastającej wszystko , ach i paproci zarastającej wszystko no i zapomniałam o leszczynie zarastającej prawie wszystko. a także na jesieni usunięciu martwych juz niestety starych drzew owocowych.
Teraz jak ma w perspektywie fachowe doradztwo wiem, że będę miała jego wsparcie.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Joanka 07:46, 06 mar 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Tak to już jest z naszymi M .
Mój długo dojrzewał do prac ogrodowych, teraz jest w 100% zarażony ode mnie. Nawet sam zaczął kupować roślinki do ogrodu

Damy radę Jagna!!!

My dopiero zaczynamy budowanie domu, jak przetrwamy i się podczas tego nie rozwiedziemy, hihi, to i ogród razem nam się uda zrobić
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Jagna 07:54, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
ja to żaden frikol nie jestem ogrodowy. mi trzeb pokazać wyjaśnić wytłumaczyć. Jak tylko sama sie zabiorę to psuję.
w tym tygodniu posiałam trawę pompasową do doniczek. i jak juz posiałam to przeczytałam, że to nie zimuje u nas, trzeba okrywać i się bawić żeby nie przemarzło. I sama siebie zapytałam ...czemu wczesnej nie sprawdziłam?!!!!
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies