Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nauka projektowania

Pokaż wątki Pokaż posty

Nauka projektowania

kaisog1 09:54, 06 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Joanka napisał(a)
Oj jak ja Tobie tego zazdroszczę
Wczoraj na wsi rozglądałam się za jakimiś antycznymi narzędziami ale nic nie mam hihihi


Jak przeczytałam o tej starej kosiarce i projekcie to poleciałam do męża i powiedziałam, że trzeba przekopać całą naszą działkę (dobrze ponad hektar ) i znaleźć cos ciekawego, wtedy Danuś przyjedzie i zrobi nam projekt hahahhahahaha. Mąż popatrzyl na mnie i stwierdził, że do końca mi odbiło
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Jagna 10:00, 06 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Ojej...no mężowie.
jak mojemu powiedziałam, że taki układ jest mozliwy to powiedział....za tego grata? Kto by to chciał? miał na mysli kosiarkę spalinową, którą mamy. Co dziwne mój brat zapytał tak samo, też mu sie zdawało że chodzi o kosiarkę spalinową
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
kaisog1 10:06, 06 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bo mężczyźni nie widzą w przedmiotach tego co kobiety Oczywiście nie wszyscy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Emilianoparm... 10:09, 06 mar 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
kaisog1 napisał(a)
Bo mężczyźni nie widzą w przedmiotach tego co kobiety Oczywiście nie wszyscy

i oczywiście też nie wszystkie kobiety
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
hanka_andrus 10:29, 06 mar 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Czyli,nie można generalizować!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jacuswilczek26 13:05, 06 mar 2011


Dołączył: 18 lut 2011
Posty: 31
ja widze magie w pieknych rzeczach hm caly jacus inny niz faceci co ogladaja pilke nozna i pija piwo. lubie sie bawic w ogrodach itp projektowac cos wymyslac hm hehe chyba sie reklamuje hehe
moim zdaniem ogrod i wnterze domu swiatczy o osobowosci wlasciciela i jego charakteru.tak smao jak wnterze domu w ktorym siedzimy wplywa na nasze samopocucie a mozemy to zauwazyc np jak niechcemy bc w jakis miejscu i si enam niepodoba zle wplywa na nas . jako artysta powiem ze inspiracji mozna szukac wszedzie ewentualnie w necie cos podejrzec ale to jest juz dar jak ktos napisal magia, ale to zalezy od ludzi czy chca os fajnego i zastanawiam sie czy robic w tym kierunku cos dla ludzi ale sie boje porazki ze bede dziwakiem
ps.sorki za bledy
jacuswilczek26 13:21, 06 mar 2011


Dołączył: 18 lut 2011
Posty: 31
a moze jak jest ta skarpa i schody zrobic inaczej?
schody wykonac z kostki brukowej plus krawezniki z tego materilalu i zrobic je szesze i z ukosa bo bokach,a na srodku tam gzie ma byc ognisko zrobic porostu (duza na kilka metrow podloge w krztalcie kregu z tego kilka slupow z pustakow bialch a na gorze z metalu kopule(ocynkowac mozna za 2.50 za kilo materialu i wykonal by to jakis znajomy w 4 czesciach ta kopule hm co ty na to ?
Gardenarium 17:25, 06 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)

Oj jak ja Tobie tego zazdroszczę
Wczoraj na wsi rozglądałam się za jakimiś antycznymi narzędziami ale nic nie mam hihihi


Jak przeczytałam o tej starej kosiarce i projekcie to poleciałam do męża i powiedziałam, że trzeba przekopać całą naszą działkę (dobrze ponad hektar ) i znaleźć cos ciekawego, wtedy Danuś przyjedzie i zrobi nam projekt hahahhahahaha. Mąż popatrzyl na mnie i stwierdził, że do końca mi odbiło


Bardzo mi się ta kosiarka spodobała i mam plan, żeby jej używać, dlatego takiej mocnej karty przetargowej użyłam

Szukaj Kasiu, szukaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 21:34, 14 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wykonanie skarpy

Było tak :


Coś narysowałam :

I coś wykonałam:





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:41, 14 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
To jeszcze nie wszystko .... czekam jeszcze na dwa rodzaje roślin ... jak dosadzę pokażę efekt końcowy.

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies