Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

grazynadoman... 18:37, 04 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Gratuluję Danusiu

____________________
Moje ustronie
Gardenarium 18:38, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MamuniaAgunia 00:39, 05 mar 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 44
Danusiu, jestem pod ogromnym wrażeniem!
____________________
Jeśli tylko chcesz - ogródek możesz mieć
Tinka 09:54, 06 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Oj Danusiu,Twój ogród jest tak cudowny,że chętnie tu wracam...Mam nadzieję,że kiedyś zobaczę go na żywo.Nie wiem,czy w dobrym miejscu zadaje pytanie,ale mam problem z bukszpanami....
Listki pozwijały się w tz.kapustkę.Wiem,że to objaw chorobowy.Jesienią spryskałam miedzianem,tak przy okazji pryskania wszystkich nasadzeń.Podpowiedz proszę kiedy je będę mogła przyciąć i ewentualnie zastosować oprysk(czym)..Chcę to zrobić jak najszybciej,ponieważ pod koniec marca wyjeżdzam i tak naprawdę to mój ogród zostanie bez opieki.Mam nadzieję,że da się uratować moje bukszpaniki,bo są już dosyć duże i byłoby szkoda.Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego,ciepłego dzionka
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Sebek 23:21, 07 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tinka napisał(a)
Oj Danusiu,Twój ogród jest tak cudowny,że chętnie tu wracam...Mam nadzieję,że kiedyś zobaczę go na żywo.Nie wiem,czy w dobrym miejscu zadaje pytanie,ale mam problem z bukszpanami....
Listki pozwijały się w tz.kapustkę.Wiem,że to objaw chorobowy.Jesienią spryskałam miedzianem,tak przy okazji pryskania wszystkich nasadzeń.Podpowiedz proszę kiedy je będę mogła przyciąć i ewentualnie zastosować oprysk(czym)..Chcę to zrobić jak najszybciej,ponieważ pod koniec marca wyjeżdzam i tak naprawdę to mój ogród zostanie bez opieki.Mam nadzieję,że da się uratować moje bukszpaniki,bo są już dosyć duże i byłoby szkoda.Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego,ciepłego dzionka


Najlepiej pisać to w wątku tematycznym, bo ten wątek nieoficajlnie jest już zakończony, ale to miodówka bukszpanowa
http://www.ogrodowisko.pl/watek/598-chory-bukszpan-prosze-o-pomoc?page=1#post_3
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Hydrangea 11:30, 26 mar 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 4
Witam Pani Danusiu,
Z ogromną radością i wielką dokładnością przeczytałam Pani wątek. Jestem pod ogromnym wrażeniem i muszę przyznać, że zostałam przez Panią dosłownie NATCHNIONA do działania. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Celina 22:20, 29 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Danusiu,jestem bardzo spóźniona,ale moje gratulacje bardzo, bardzo ,bardzo serdeczne
____________________
Celina - Moje poletko
KasiaBawaria 12:06, 31 mar 2012


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Danusiu,jedno pytanie do hortensji w pojemnikach.Rosna one w tych glinianych doniczkach czy to tylko oslonki?Jak przechowujesz je przez zime?Chcialabym przy wschodniej scinie,gdzie mam wjazd i wejscie do domu,postawic dwie doniczki z hortensjami.Tylko boje sie o przezimowanie i podlewanie w czasie urlopu.Jak to rozwiazujesz? Zrobilam sadzonki w lecie i tylko dwie z szesciu przezimowaly.A trzymalam w pokoju o temperaturze 10 stopni i od czasu do czasu podlewalam.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 12:07, 31 mar 2012


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dubel
____________________
Zapraszam na kawe
Sebek 21:42, 31 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusia wsadza te kupne do tych dużych - ale traktuje je jako jednoroczne - w tym roku spróbowała przezimować i nie udało się. W czasie nieobecności Danusia ma osoby podlewające donice

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies