Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

bajsza 09:40, 07 kwi 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 239
ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT
____________________
bajsza/Basia/http://www.ogrodowisko.pl/watek/1722-bajszowe-klimaty *** http://www.bajsza.blogspot.com *** http:///www.bajszafotokul.blog.onet.pl/
Tinka 13:08, 07 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości,
w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych, oraz zdrowych...



____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Konstancja30 19:08, 10 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
edit: przeniosłam do miłościwie panującego wątku
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Asia1983 21:46, 03 cze 2012


Dołączył: 03 cze 2012
Posty: 9
Jestem zauroczona Pani ogrodem, nie widziałam śliczniejszego. Wiele lat pracy musiała Pani w niego włożyć. Gratuluję i pozdrawiam
____________________
Milli 21:17, 04 cze 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 9
Przepiękny ogród.Przejrzałam cały wątek.Jest dla mnie nie bywałą inspiracją.Niestety mój ogród to jeszcze nie ogród.Mam z nim duży problem bo nie wiem po pierwsze jakie roślinki sadzić,gdzie.Jest mało miejca.Więcej opisuję w wątku tutaj i ślicznie proszę o jakieś rady.Pozdrawiam.
krystyna_bal... 12:18, 06 cze 2012

Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 10
Co do hortensji, to jestem ich pasjonatką.Moje są piękniejsze,poza kulistymi,
jeszcze b.duże stożkowe.Mimo ich dużych wymagań mam 10 - w różnych kolorach.
Krystyna
Moniika 21:36, 27 cze 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Gardenarium napisał(a)
Tyły ogrodu, wszystko ma się doskonale bo tutaj jest bardzo zacisznie i cieplej


Bluszcz zaczyna sięgać piętra





Buk przybiera miedzianą barwę




Danusiu! Czy ten buk to jest jakiś specjalny gatunek czy zwykty jaki mozna kupic w wielu sklepach ogrodniczych? Kupiłam taki zwykły za 20 zł i zastanawiam sie czy tez będzie taki piękny... Pozdrawiam Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 22:28, 27 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ten buk jest purpurowy, a jesienią robi się złoty.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krylena 08:51, 10 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 45

Mój ogród na działce. Ponieważ nie mam już samochodu i nie mogę doglądać ogrodu na bieżąco, pozostawiłam go na łasce córki, która jest zresztą jego właścicielką a ja sama założyłam w ubiegłym roku mały ogródek przy bloku, w którym mieszkam. Komplementom sąsiadów nie ma końca. Ten mały ogródek jest całym moim światem. Ale zrozumie mnie tylko taki sam miłośnik ogrodów jakim jestem ja.
____________________
Krylena
Jabeska 23:10, 10 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Danusiu nauczyłaś mnie dostrzegać piękno hortensji i elegancję bukszpanu. Nauczyłaś mnie zasady, że mniej znaczy ładniej. Pokazałaś, że nawet w garażu można mieć idealny porządek! Twój ogród i inne realizacje to po prostu marzenia. Kto znalazł Ogrodowisko znalazł prawdziwy skarb Dziękuję i pozdrawiam gorąco
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies