Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Gardenarium 20:26, 22 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
goniak napisał(a)
Bardzo oryginalne i gustowne te naczynka cynowe
Chyba muszę zajrzec do Bronisz, przy okazji, bo rozbudziłaś moją ciekawośc.

W niedzielę dla odmiany byliśmy z Witkiem na Kole. Do ogrodu nic nie zakupiłam, ale wcześniej w sobotę, kupiłam żeliwną donicę, czy o niej już wspominałam? W zgiełku budowlano-remontowym zapomniałam dzisiaj zrobić jej zdjęcie. Jutro może dam radę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:27, 22 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
emil_pilaszewicz napisał(a)
też mam już dwuosobową Fiskarsikową rodzinkę

A pierwsza osoba, to kto? Już wypróbowałeś?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:28, 22 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grama napisał(a)
Jeszcze coś,bo zapomniałam. Piękne,cudne,wspaniałe naczynia,że o kulach nie wspomnę. Znam te przekładanki,przymierzanki...Sama radość,prawda?


Kule też lubię, to od sieci z Norwegii od rybaków dostał mój klient i dał mi w prezencie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:31, 22 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)
Danusiu,
Miło mi...
A co poradzisz na mech na trawniku?(mąż kazał zapytać)


A o mchu napisałam w tym wątku w trawnikach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 22:27, 22 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
no tak, racja, nie doczytałam!będziemy wertykulować i aerować!mąż już się nie może doczekać-chcialby mieć trawkę jak z rolki-a mi nawet taka nie przeszkadza.Ważniejsze sa dla mnie moje rabatki,hihi...
____________________
U Matki
Gardenarium 16:12, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grama napisał(a)
Jeszcze coś,bo zapomniałam. Piękne,cudne,wspaniałe naczynia,że o kulach nie wspomnę. Znam te przekładanki,przymierzanki...Sama radość,prawda?


W tym właśnie jest największa przyjemność. jak sadziłam ogród to też latałam z kulkami tam i spowrotem stawiałam, stały kilka dni, chodziłam wokół. przesuwałam, aż było dobrze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:13, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)
no tak, racja, nie doczytałam!będziemy wertykulować i aerować!mąż już się nie może doczekać-chcialby mieć trawkę jak z rolki-a mi nawet taka nie przeszkadza.Ważniejsze sa dla mnie moje rabatki,hihi...


Nie boisz się, że już nie będzie wyjścia i bo będziemy obserwować? Jak się będziecie lenić... to...nie wiem jeszcze co...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:14, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
tyna napisał(a)
...dopiero dzisiaj dopatrzyłam się pewnego wątku....Danusiu, jak tylko odsapnę w przyszłym tygodniu, zastanowię się nad przedstawieniem swojego małego ogródeczka....zaniedbanego w tym roku niebywale...


Dobrze Justynko, poczekamy na Twój ogródeczek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:20, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moje żywe ekrany, czyli przegrody i żywopłoty

Świerk serbski cięty równo górą, a w pionie tylko troszkę









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:31, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A teraz cis

Ekran w poprzek ścieżki optycznie poszerza przestrzeń





Drugi mały ekran cisowy po prawej przysłania siłownik od bramy





Za bukszpanem Thuja plicata, również strzyżona, dość regularnie



Po lewej daglezja, która była 3 razy przesadzana i miała kilka wierzchołków, od pewnego momentu jest cięta w wielką bryłę.







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies