Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

wanda7 07:40, 27 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
No to i ja przychodzę Przemku jako jedna ze znajomych. Mam nadzieję, że wiosną zobaczymy się tam gdzie zawsze
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
przemekg 08:26, 27 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Marto pisząc o myszkach miałem na myśli grupę host o miniaturowych rozmiarach, których całe rozrośnięte kępy osiągają 15-30cm, a ich liście często w kształcie przypominającym mysie uszka

Witaj Wandziu teraz taki okres uśpienia ale wiosną nastąpi ożywienie to i spotkania również będą, jeśli chodzi o "to" miejsce to nawet wątek jest
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1101-spotkanie-w-ogrodzie-pokazowym-u-szmitow-w-pechcinie?page=8
____________________
U Przemka w ogrodzie
evastyl 09:14, 27 sty 2012

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 18
Przemek a możesz napisać jakie odmiany zamówiłeś , ciekawa jestem bo sama mam dopiero 9 i to kupowane w Niemczech bo u nas nie znalazłam .Chyba że źle szukałąm .

A sporo nas tu przychodzi ...bo tu cisza i sokój ...a najbardziej podoba mi się tutaj regulami ...taki krótki i normalny
____________________
Pozdrawiam Cieplutko Ewa
Pszczelarnia 15:02, 27 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Musze zapytać! Skąd się znacie? Może mi ktoś na PW odpowiedzieć. Bo ja czuję się jak z innej bajki. Przylatują nagle "marsjanie " z innego forum. I mówią swoim językiem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
przemekg 19:04, 27 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
evastyl to chyba małe nadużycie z tymi myszkami zrobiłem

Pszczelarnia to dla Ciebie taki trochę kosmiczny kwitek, chociaż wcale nie z Marsa


I jeszcze odrobinka kolorów bo zima choć dopiero się zaczęła to mam jej dość a tymbardziej że juz -12 już nie mogę się doczekać takich oznak wiosny



____________________
U Przemka w ogrodzie
babopielka 19:36, 27 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Ja też mam nadzieję na kolejne nasze spotkanie w tym czarodziejskim miejscu
Oby mnie tylko Małgosia zabrała ze sobą . Przemek nie wiesz, czy mają Darumę .Zachorowałam na
nią, a Ty masz blisko, to jesteś bardziej zorientowany .

Pszczelarnia - ja Ci mogę powiedzieć skąd się znamy nie jesteśmy z Marsa, tylko z forum
ogrodniczego
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
Grzesiu 19:42, 27 sty 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
To jest język ogrodnictwa
Więc pszczelarnia musi rozumieć
Chociaż ja słysząc o myszkach...jakiś Darumach....to nie mam marsjańskiego pojęcia
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
wanda7 19:44, 27 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Przemku, faktycznie, przeczytałam ten link i wkleiłam kilka wspomnieniowych zdjęć. Już się nie mogę doczekać
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
babopielka 19:50, 27 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
A Grzesiu kolejny Marsjanin no dobra dla niezorientowanych wyjaśniam .
Daruma, to jest hortensja bukietowa. Matka większości popularnych bukietówek i muszę ją mieć
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
przemekg 19:54, 27 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Bożenko nie mam pojęcia czy maja, nie mam nawet pojęcia co to jest wpisałem w google i nic.A w szkółce w Pęchcine jak cos jest produkowane to jest umieszczone w ofercie, może byc co najwyżej niedostępne. Jeszcze trochę za wczesnie na wypad do szkółki, wyśmieją mnie, bo tęgie mrozy idą i to z każdym dniem mają być większe

Grzesiu też się trochę zakręciłem, to co miałem na myśli mówiąc myszki okazało się że to nie do końca myszki.

Wandziu to już termin znany można zaplanować swój czas odpowiednio. Właśnie byłem zobaczyć, fajne fotki, ech jeszcze trzy miesiące trzeba czekać.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies