Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

babopielka 20:02, 27 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Przemek wiem że u Szmita rośnie Daruma. Widziałam w programie" Maja w ogrodzie "
Gdzieś tam za tym ozdobnym murem, wzdłuż którego jest ta potężna rabata bylinowa w ogrodzie pokazowym .Wiem że masz u nich chody, dlatego się uśmiecham do Ciebie,żebyś się dopytał przy okazji ,czy na sprzedaż też jest
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
przemekg 20:08, 27 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Ok sprawdzę u źródła co da się zrobić
____________________
U Przemka w ogrodzie
Sebek 21:30, 27 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Hosty też uwielbiam, ale myszki nie mam ani jednej - no chyba, że jakieś w piwnicy

A zdjęcia wiosenne - super
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 14:51, 29 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piękny kolorowy zwrót głowy, a lilie masz przecudne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
abiko 10:02, 30 sty 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Pszczelarnia napisał(a)
Musze zapytać! Skąd się znacie? Może mi ktoś na PW odpowiedzieć. Bo ja czuję się jak z innej bajki. Przylatują nagle "marsjanie " z innego forum. I mówią swoim językiem.
Pszczółko potwierdzę, coraz więcej jest tutaj ogrodników z forum Wiesz..ogrodowisko jest przyjaźniejsze i w obsłudze i regulaminowo
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
tyna 11:16, 30 sty 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Przemek, postanowione.....publiczna deklaracja jestem Twoją fanką.... houk
wychodzi na to, ze powinieneś pokazywać duźo, dużo wiecej i jeszcze raz wiecej roślin, skoro to tak działa......
bardzo ciekawy ogród.....
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 11:19, 30 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
przemekg napisał(a)


Pszczelarnia to dla Ciebie taki trochę kosmiczny kwitek, chociaż wcale nie z Marsa





Ten kosmiczny kwiatek (narcyz?) mnie zachwycił i już chcę go mieć, a może nazwa odmiany ?

Przemku szykuj się na nalot Nie-Marsjan
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
przemekg 17:02, 30 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Danusiu obszukałem wszedzie i nie mogę odnaleźć katalogu, z którego zamawiałem tego oryginalnego narcyza, mogę jedynie powiedzieć ze kupiłem go od pana Pajdy z Lilypolu.
Bardzo na to liczę że wraz z powiewiem wiosny, poznam pasjonatów roślin i ogrodów w rzeczywistym nie tylko wirtualnym świecie.

Justyno bardzo się cieszę że spodobało się Tobie w moim ogrodzie , zwłaszacza że ja z każdym tygodniem jak pochłaniam informacje na ogrodowisku to mam do swojego ogrodu więcej zastrzeżeń. Jak tylko wyrosną obiekty do ftografowania to będzie wiecej nowych aktualnych fotek, bo z tymi ubiegłorocznymi narobiłem sobie dużo bałaganu i pewnie z czasem je stracę, a ponowne odzyskiwanie ich po jednej sztuce z image, jest bardzo mozolne.

Agnieszko im więcej źródeł wiedzy tym lepiej

Aniu dziękuję za miłe słowa lilie i mnie zachwycają, w lipcu nic ich nie przebije, chociaż jak przekwitają to w ogrodzie robi się spokojniej i też przyjemnie.

Sebek ja hosty też bardzo lubię dlatego zrobiłem juz wiosenne zamówienie, równiez kilka takich mini host póki co mam ponad 20odmian. Jednak jeszcze większym odkryciem ostatnich lat dla mnie są żurawki tych juz jest ponad 40 i to nie jest ostatnie słowo, bo to piekne rośliny, które dobrze się aklimatyzują w ogrodzie i łatwo je rozmnażać
____________________
U Przemka w ogrodzie
Bogdzia 17:19, 30 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny ten żonkilo-narcyz(?).
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
przemekg 18:35, 30 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Mróz za oknem więc może kilka kolorowych forek na rozgrzewkę
Róże miniaturowe
Mini orange




Charmat


Purple rain


____________________
U Przemka w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies