Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

AgnieszkaBK 23:04, 20 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Zaglądam ponownie do Twojego ogrodu, zwabiona zapachem pięknych lilii..... a tu widzę konkurencję i to nie małą Jestem pełna uznania
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
evastyl 21:22, 26 sty 2012

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 18
To gdzie te myszki ???
____________________
Pozdrawiam Cieplutko Ewa
przemekg 22:04, 26 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Ewo witam Ciebie tutaj, jak tu trafiłem przed świętami to widziałem trochę znajomych osób a teraz to już prawdziwa masowa migracja myszki zamówione zapłacone tylko czekać wiosny i przesyłki
Agnieszko tyle juz tych ciekawych grup roślin których kolekcje z chęcią bym powiększał że że trudno wygrac te główne i priorytetowe
Jolu na dęby się jeszcze z pewnością skuszę, a kanny juz tak z grubsza były w kannowym wątku.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Igor 22:12, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Już nie kuś tak tylko daj namiary na te "myszki"- pewnie mnie nie stać ale popatrzeć można hehe.
Canny piękne chciałem właśnie posadzić w tym roku te o kolorowych liściach ale Janusz nie sprzedaje w tym roku a na all to takie wciskają zamienniki, że szkoda zachodu.
____________________
przemekg 22:20, 26 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Tu się z Tobą zgodzę trafić na all kannę zgodną odmianowo to istny cud ;/ ba nawet w sklepach internetowych niewiele lepiej a hosty z popularnej funkiowej strony, stać Cię z pewnością
____________________
U Przemka w ogrodzie
rispetto 22:24, 26 sty 2012

Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 96
Cieszę się, że odnalazłem Twój wątek. Będę miał co robić jutro w pracy czytając go
____________________
Zapraszam na hanutkowy blog o naszym ogrodzie: http://hanutkowo.blox.pl
Igor 22:32, 26 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Nawet Paweł jest Super- masz swój wątek tutaj bo ja zawsze z chęcią czytam i oglądam Twoje fotki.

Przemku nie znam tej strony więc prześlij mi na pw adres. Ja z hostami to dopiero zaczynam
____________________
pamelka 22:45, 26 sty 2012

Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 118
Igor napisał(a)

Canny piękne chciałem właśnie posadzić w tym roku te o kolorowych liściach .....


Poczekajmy do maja, zobaczymy co da się zrobić
Kiepsko jakos w tym roku zimują u mnie przynajmniej.....
przemekg 23:15, 26 sty 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Jola no właśnie z nimy do końca nie wiadomo co wiosna będziemy mieli.
Ja juz nowych nie kupuję za dużó w zeszłym roku nerw i pieniędzy straciłem na oszukane sadzonki.

Igoz z hostami dopiero zaczynasz, haha dobry początek jak masz już kilkadziesiąt odmian

Paweł dobrze że tu jesteś, to mam nadzieję że niebawem będą i Hanutkowe fotki, bo się ostatnio trochę zmartwiłem, w moim watku póki co nic nowego wszystko co było i co już dla Ciebie znajome
____________________
U Przemka w ogrodzie
Martek 01:19, 27 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Co to są myszki ?Pozdrawia ciekawska
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies