Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój przyszły ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój przyszły ogród

katel 14:10, 09 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
O proszę jak fajnie obmyśliłaś zrobienie wianka super a i eM się pewnie ucieszy.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Iwcia 15:01, 10 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
super a i eM się pewnie ucieszy.
najbardziej z poczynionych oszczędności
Stipa wysiana. Zobaczymy co się wykluje.
____________________
Mój przyszły ogród
agnieszka_m 15:03, 10 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Super wianek
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Iwcia 21:30, 10 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Dzięki, po wczorajszym halnym zbierałam serduszka po całej wsi teraz są drutem przywiązane.
____________________
Mój przyszły ogród
iwka 21:49, 10 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jak miłośnie u Ciebie już
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 08:40, 11 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
____________________
Mój przyszły ogród
Iwcia 13:12, 13 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Przykryłam moją wysiana stipę folią i nie zaglądałam 2 dni. A dziś mym oczom ukazały się cm stipki. Cieszę się jak dziecko z nowej zabawki
____________________
Mój przyszły ogród
ewalm 00:07, 17 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Cieszy, prawda? ?
Co u Ciebie Iwonko? Jakieś plany?
____________________
Ogródek na trzy lata
Iwcia 06:20, 17 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Witaj EWO!!!!!! Plany-no cóż, wymiana traw w przedogródku, chcę wywalić Apache i zastąpić je Sqaw ( nie wiem czy dobrze zapisała nazwę) a po dwóch stronach mojego,"sznurkowca" może śmiałek darniowy, ten kwitnący na srebrzysto- biało? Hortkę ogrodową zastąpię bukiem purple fountain. Z boku, pomiędzy miskanty, zamiast tych trzech szmaragdów dam wiśnię pissardi,czy nigrę, w formie krzewu. Myślę też, że jak przekwitną tulipany w tej części to przeniosę na tą rabatę żurawki z tej żwirowej opaski i jakoś pogrupuję kolorami. Wielką zagadką pozostaje ta rabata w kształcie łezki.Ta z tym ogólnym misz maszem AAA jeszcze na łuk puszczę chyba powojnika montanę rubensa a te dwa odmiany Jan Paweł dam na kratkę do towarzystwa winobluszczu trójklapowego. Ładnie kwitł ale dość wysoko i jak teraz doczytałam - mocno się od dołu ogołaca. A ja chciałam mieć od kostek buszNo i jeszcze małżonek robi dla mnie dwa białe obeliski. Będą przy dużym bukszpanie. Przy nim też rozsadze turzyce, bo są spore i w miejsce trzech zdechłych żurawek dam hakone aureole - też trzy w trójkącie. Będą się wcinać w turzyce.Zobaczymy A co u Ciebie?
____________________
Mój przyszły ogród
ewalm 16:13, 18 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
6.20? Straszna godzina. U mnie - wybieram krany i włączniki światła Po nocach. Jestem strasznie niewyspana. Może ktoś ma do polecenia baterię podokienną, składaną?

Uuu, dużo tego. Nie pamiętam gdzie masz hortensję ogrodową i rabata w kształcie łezki mało mi mówi, musiałabym popatrzeć na wcześniejszych zdjęciach, ale to może wieczorem.
A co będzie na obeliskach? Same w sobie jako ozdoba? Twoje turzyce przy bukszpanie super rosną. Może dąbrówkę rozłogową gdzieś tam wprowadzisz? Czy za mało "porządna"?
Nie wiem czy winobluszcz nie zarośnie powojników.
Tak, żurawki to dobry pomysł, żeby pogrupować. Bo to tak sobie wygląda, takie sadzenie na zmianę, a one ogólnie to chyba bardzo ładnie u Ciebie rosną?
Zajrzę wieczorem, mam nadzieję.
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies