Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój przyszły ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój przyszły ogród

Iwcia 21:20, 18 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Godzina - nie taką zła. (Mąż wstaje 4.40-o tej nie dałaby rady. Etap wyborów potrafi zamęczyć ale mimo wszystko to taki twórczy etap. Skoro baterie na topie to przeprowadzka tuż tuż. Baterie składane kurde sporo kosztują. My kupilismy w ikei (cena czyni cuda), z zamysłem odkręcenia do mycia okna, ale daję radę bez tego.także tu nie pomogę. Wracając do ogrodu- zurawki w tym roku zrobiły się takie sobie. Jedynie te w przedogródku trzymają fason. Obeliski będą białe i będą w miejscu gdzie z powodu okapu dachu jest suchawo. A co myślisz o tym śmiałku? Znam go tylko ze zdjęcia, a to potrafi być przereklamowane. Wymyśliłam tego buka i troszkę martwie się czy od północy nie będzie miał zbyt ciemno?
____________________
Mój przyszły ogród
Iwcia 21:35, 18 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Godzina - nie taką zła. (Mąż wstaje 4.40-o tej nie dałaby rady. Etap wyborów potrafi zamęczyć ale mimo wszystko to taki twórczy etap. Skoro baterie na topie to przeprowadzka tuż tuż. Baterie składane kurde sporo kosztują. My kupilismy w ikei (cena czyni cuda), z zamysłem odkręcenia do mycia okna, ale daję radę bez tego.także tu nie pomogę. Wracając do ogrodu- zurawki w tym roku zrobiły się takie sobie. Jedynie te w przedogródku trzymają fason. Obeliski będą białe i będą w miejscu gdzie z powodu okapu dachu jest suchawo. A co myślisz o tym śmiałku? Znam go tylko ze zdjęcia, a to potrafi być przereklamowane. Wymyśliłam tego buka i troszkę martwie się czy od północy nie będzie miał zbyt ciemno?
____________________
Mój przyszły ogród
Iwcia 21:43, 18 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Dubel się trafił. Wracając do zurawek. Muszę czymś wypełnić przestrzeń przed miskantami bo jest tam goła ziemia, na którą sypią się tuje sąsiada i wygląda to jak jeden wielki śmietnik. I tyle wymysliłam zeby temu zaradzić. Poza tym, mam jeszcze do zagospodarowania rozchodnik różowy, trawkę beetle (jakos tak) i czerwone liliowce.
____________________
Mój przyszły ogród
MirellaB 10:33, 20 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj

Trawa beetle o której piszesz to może The Beatles?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Iwcia 11:57, 20 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Tak, masz rację. Czułam że coś przekreciłam
____________________
Mój przyszły ogród
Iwcia 10:32, 21 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Proszę Państwa, pragnę przedstawić - Moja stipa 36 sztuk. Troszkę zegarmistrzowska robota, ale udało się. W wolnym pudełeczku posiałam miętę, bazylię i rukolę.
____________________
Mój przyszły ogród
iwka 10:35, 21 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
pikowałaś już, czy po jednym nasionku siałaś?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 10:43, 21 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33550
Proszę jak ładnie wzeszła
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwcia 11:25, 21 lut 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Świeżo pikowana. Może nie tak dorodna jak twoja, Iwonko, ale mam nadzieję, że na bierze masy
____________________
Mój przyszły ogród
iwka 11:36, 21 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Iwcia napisał(a)
Świeżo pikowana. Może nie tak dorodna jak twoja, Iwonko, ale mam nadzieję, że na bierze masy
haha moja dorodna bo w kupie, jak popikuję to będzie jak Twoja
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies