Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w parkowym stylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w parkowym stylu

Elfik 18:26, 20 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
O rany Julek, Bożenko, o nasz oczopląs się nie martw... Raczej bierz odpowiedzialność za nasze przyspieszone bicie serca... Ten krwawnik jest zachwycający!
Jaki masz aparat?
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
ewaglen 19:22, 20 sty 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ja jestem w szoku!!! Jak to rozumem ogarnąć???
Bożenko, czy masz hortensję Bobo. Jeśli tak, pokaż proszę
____________________
Mój ogród - co dalej?
babopielka 19:45, 20 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Gabi - muszę podpisywać rośliny bo inaczej bym się nie połapała z tymi wszystkimi nazwami .

Barbara - len trwały to bylina , ale raczej krótkowieczna .Należy pozwolić się jej wysiać i zostawiać
kilka siewek . Starsze egzemplarze po zimie lubią znikać .

Elfik - nie chcę Was mieć na sumieniu mam nadzieję że nikt zawału nie dostanie
Aparaty mam dwa jeden to Panasonic Lumix , a drugi Canon Power Shot. Wolę Panasonica bo taki "idioten kamera" w sam raz dla mnie ,a Canon to już wyższa szkoła jazdy .Nie umiem nim robić dobrych zdjęć .

Ewa - mam hortensję 'Bobo' , to taki maluszek , może być uprawiana w donicy



____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
barbara_kraj... 20:50, 20 sty 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bożenko, a nie będziesz przypadkiem miała tych nasion lnu w nadmiarze?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
agniecha973 20:53, 20 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Piękna kolekcja roślin! Ile hortensji! Bożeno, zazdroszczę Ci najbardziej milinu Flamenco. To moja słabość. Sadziłam u siebie, ale najpierw słabo rósł, a później padł całkiem po 4 zimie
Czy jesteś zadowolona z kokornaka?
Pozdrawiam. Wpisuję się na listę stałych gości.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Sebek 23:57, 20 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepiękne zdjęcia i rośliny - ostróżki boombaaa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewaglen 09:45, 21 sty 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Dzięki
____________________
Mój ogród - co dalej?
Mala_Mi 15:53, 21 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ kolekcja... podziwiam i zazdroszczę. Muszę mojemu M pokazać Twój ogród, niech widzi że to normalan rzecz takie kolekcjonerstwo i że mną jest wszystko w porządku
Może i tego dużo tzn róznorodnie, ale za to ile do ogladania ....... każda minuta w ogrodzie zaskakuje czymś nowym.... tak trzymaj....bedę tu zaglądać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
babopielka 18:36, 21 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Barbara - mam nasiona ,ale nie jestem pewna ,czy to jest len, czy posłonek .Nie podpisałam ich, a są podobne do siebie i teraz nie wiem .Jeśli chcesz zaryzykować, to mogę Ci wysłać

Agnieszka- milin rośnie u mnie już z dziesięć lat i nie zmarzł .Wiem ,że on lubi jak się go przycina i wypuszcza wiosną bardzo póżno .Z kokornakiem nie mam problemów .Fajnie rośnie, chociaż te jego kwiaty nie są zbyt dekoracyjne , ale za to liście ma piękne .

Sebek - ostróżki bardzo lubię, to takie typowe wiejskie kwiaty i pasują do mojego ogrodu

Ewa- i jak podoba Ci się Bobo ?

Ania- mój mąż już się przyzwyczaił do mojej manii i już nie reaguje jak coś nowego kupuję
Kiedyś bronił trawnika jak go uszczuplałam, teraz już mu tak na trawie nie zależy

Ciąg dalszy mojej zbieraniny - dzisiaj wiosennie będzie "D
Sasanki



____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
babopielka 18:40, 21 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268










____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies