Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 11:45, 04 maj 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jestem już jestem. Siedziałam na działce. Internet niby w ipadzie ale jakoś to nie to samo co na laptopie. Altana stoi, super wyszła. Bukszpany dojechały ale marniutko wyglądały. Nowe przyrosty zupełnie zaparzone i zwieszone. Podlałam je dokładnie, dwa dni stały w głębokim cieniu i jakoś doszły do siebie. Fakt, że są dorodne i gęste. Posadziłam wszystkie 10 szt. Jeszcze ich nie przycięłam, zrobię to jak zobaczę, że się przyjęły. Mam kilka fotek zaraz je wrzucę

P.S. Ale mam do czytania po takiej długiej przerwie
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 11:51, 04 maj 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Borbetka napisał(a)
Ach, Aniu to się tylko tak wydaje, że równiutko. Mam takie krecie kratery, że musiałam zrobić dosiewki, żeby moje dzieci nóg nie poskręcały. Robię małą ogrodową rewolucję (to przez Ogrodowisko), wywaliłam włókninę w niektórych miejscach, ale mam teraz stracha ...., że jak zielsko z pobliskiej łąki zacznie się siać to nie dam rady sama na tym polu. Żebym tak miała tyle pieniędzy na zadarnienie od razu całych rabat, to bym się mniej tym zielskiem martwiła. A tu jedna żurawka 13 zł i co zrobić, kiedy potrzebuję ich chyba ze 100.

borówcowy-raj



Oj, znam ten ból. Krety to powszechni niszczyciele trawników. O dziwo jeszcze w tym sezonie ich nie uświadczyłam na działce. Na jesień wsadziłam w nory jakieś śmierdzące kamienie. Zapomniałam jak się nazywały. Sprawdziłam w necie jak to się nazywało - karbid. Może podziała. A z kasą to już inna bajka......
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Milka 12:37, 04 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To wrzucaj fotki Aniu kanciki podziwiałam, a karbid u mnie na krety nie zadziałał; już nowe kopce są w ilości 5!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 15:03, 04 maj 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Działo się działo u mnie w ogródku Obiecane foteczki
Stanęła altanka mam nadzieje, że drewno wytrzyma chociaż 5 lat I już bałagan zrobiony przez moje dziewczynki Trzeba ją teraz ładnie obsadzić. Planuje róże, milin, bukszpan i tuje. Bluszcz zwykły już tam rośnie

Kratka pod róże i powojniki też już jest zamontowana. Mordercze było jej malowanie A były aż 4 szt


nowy nabytek - 10 bukszpanków - posadzone jupi Dużo tu jeszcze roboty. Całość chcę obsadzić jakoś ładnie

Po ognisku została dziura, zasypałam ją i posadziłam trawę.



A tak było kilka tygodni temu
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Milka 15:06, 04 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bardzo ładnie i przyjemne miejsce do relaksu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 15:14, 04 maj 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
irena_milek napisał(a)
Bardzo ładnie i przyjemne miejsce do relaksu


Zwykła drewniana altanka, ale brakowało cienia po tym jak wycięliśmy dwa duże drzewa owocowe. Sporo pracy tam jeszcze jest ale to frajda patrzeć jak się zmienia
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Sebek 20:48, 05 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bardzo fajnie masz już na działce
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 08:47, 07 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniou świetna altanka. I bukszpany dorodne - super że wreszcie dotarły i nie zaparzyły się po drodze Wyglądają bardzo dobrze
Z cięciem poczekaj do czerwca, teraz mają świeże przyrosty - niech zdrewnieją, to po cięciu będziesz miała kawałki na sadzoneczki
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 21:38, 07 maj 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Ale się pogoda do bani zrobiła. Nosa nie wystawiłam dzisiaj z domu.
Karolinko, Sebciu dziękuję za miły komentarz do moich poczynań na działce. Duuuużżżżżooooo jeszcze na niej pracy. Ale.... wszystko po kolei i po mału się zrobi.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 09:28, 08 maj 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Pięknie sie zmienia
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies