Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012

an_tre 22:44, 09 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
asc napisał(a)
O tak.. myślę, że Irenka to większa aparatka
Wstawiłam to foto na swoim wątku... ale tu też wstawie... miejsce które sie Wam podobało 2,5 miesiaca temu tak wyglądało.....


Nie ma oka, tylko dziura z wybranaziemiapod rh..... nie ma trawnika, rabat i różanki... itp itd...
Dzięki spotkaniu była motywacja aby nie robić tego jak reszty 2 lata tylko 2 miesiące
Miałaś niezłe tempo Aniu, jesteś wszechmocna
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Martek 22:46, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Nie każdy lubi zdjęcia w trakcie jedzenia.Przyznam szczerze,że i ja za nimi nie przepadam i chyba wpadłam w jakiś automatyczny odruchW trakcie jednak były różne rozmowy i można było w końcu uchwycić niektóre osoby z bliska jak np.Roberta ))))Przymrużcie proszę oko
Niech to będzie ode mnie dla wszystkich ciężko pracujących na tą miłą zabawę mały hołd
Wszystko było pyszne widzicie to prawda ...?







____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 22:48, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046






____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 22:49, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046


____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 22:51, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 22:59, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)
O tak.. myślę, że Irenka to większa aparatka
Wstawiłam to foto na swoim wątku... ale tu też wstawie... miejsce które sie Wam podobało 2,5 miesiaca temu tak wyglądało.....


Nie ma oka, tylko dziura z wybranaziemiapod rh..... nie ma trawnika, rabat i różanki... itp itd...
Dzięki spotkaniu była motywacja aby nie robić tego jak reszty 2 lata tylko 2 miesiące

Sama więc widzisz,że chyba dominujesz ))))))))))
Nieźle,szacun!!!
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
finka 23:00, 09 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Oj niestety moje zdjęcia są byle jakie i nie ma co ich pokazywać...(aparaty w serwisie, ostał się tylko telefon)

tutaj i tak wszystko już zostało pięknie opisane i zfotowane...

to co najbardziej zapamiętam, to iście sielankowa atmosfera...wreszcie nigdzie się nie spieszyłam, żadnego ciśnienia na kółko, pełen relax. Zabawa przednia: basen, bulee, gitara wieczorem (rozstrojona), jedzonko ! Ochom i Achom nie ma końca. Gospodyni i Gospodarz (jak to ludzie gór) - świetni, równi i eh brak mi już przymiotników. Do szczęścia zabrakło mi stroju kąpielowego, ale i tak Wam powiem po cichu, że jak było już ciemno, to poszłam popływać !!! Woda była cieplusia, a niebo pełne gwiazd. Oj świetne klimaty. Szkoda, że rano musieliśmy uciekać.

Obiecywałam niektórym na spotkaniu instrukcję kancikowania. W moim wątku "krok po kroku" - zapraszam.

I pozdrawiam wszystkich, których miałam szczęście poznać osobiście u Ani i Kazka.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
GabiK 23:02, 09 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marta, tak szybko uciekłaś rano, że aż byłam zdezorientowana. Przyjechali spać, czy padli gdzieś po drodze, w trakcie spaceru? I dlaczego ich już nie ma?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
finka 23:08, 09 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
GabiK napisał(a)
Marta, tak szybko uciekłaś rano, że aż byłam zdezorientowana. Przyjechali spać, czy padli gdzieś po drodze, w trakcie spaceru? I dlaczego ich już nie ma?


hehe, dobre!
Do agroturystyki przyjechaliśmy ostatni, przed recepcją czekała nasza walizka przez Was zabrana. A raniutko o 7:15 Pani zrobiła nam śniadanie. Przed 8:00 Ania przyjechała po nas i pojechaliśmy do nich po nasze auto. Była kawa, jeszcze pożegnanie z ogrodem i gospodarzami i niestety myk do Katowic po naszego synka, który wracał z kolonii z nad morza. Nie mogliśmy się spóźnić. Droga była świetna, żadnych korków!
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Martek 23:11, 09 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tu była mocna rozmowa chyba ...?)))))))))))))



____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies