Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Martek 12:06, 22 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Paparazzi wynajęta ))Piękne i ciekawe ujęcia zrobiła wnuczka
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bogdzia 12:12, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jeszcze mam nadzieje pełna lista Gosci.
Danusia z mężem Witkiem
Wiesia
Ania asc
Jotka z mężem Markiem
Krysia -Krys
Aldonka
Poziomka - Jasia
Dzidka
Joasia z meżem Sławkiem
Przemek- shrekol
Basia Krajewska z mężem Markiem
Marzenka 2007
Ewa z córką
Ela- Elfik z mężem
GabiK z mężem Jarkiem
Małgocha 1960 z mężem Romanem
Karolina- Popkarol
Jola - Yen
Irenka z mężem
Ela -Ell
Gabrysia
Weronka z mężem
Rafał- Klamber
Gaby 3003
czyli 34 osoby. Pozdrawiam serdecznie osoby które do ostatniej chwili miały przyjechac ale niestety nie dotrzymały nam towarzystwa czyli Pszczółkę, Anikę, Anię Monteverde, Agnieszkę BK i koleżanki Ani i Ell.
Wszystkim w swoim imieniu oraz mojego męża, syna , siostry i wnuczki bardzo dziękuję i zapraszam ponownie w terminie do ustalenia. Jestem bogatsza o doświadczenie i mam nadzieję że następne spotkanie uda się lepiej.Dużo buziaków dla kazdego przesyłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 12:15, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
Wow, a kiedy ty te zdjęcia robiłaś, jak cały czas przy nas biegałaś i dogadzałaś?
super!


Zdjęcia robiła moja wnusia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 12:21, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziękuję również wszystkim którzy nie byli ale z wielką życzliwościa obejrzeli ta relację i przesłali dużo, bardzo dużo ciepłych słów a niektórzy nawet napisali cudne wiersze. I jeszcze dziękuję Krysi -żonie Zbyszka która też napisała bardzo miłe słowa. Wszystkim bardzo dziękuję i mam nadzieję na dalsze spotkania.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabriela 16:25, 22 maj 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Nie mam za bardzo czasu, żeby być na forum, więc wpadam na króciutko; będę jeszcze długo wspominać to nasze ogrodowiskowe spotkanie.

Angielska organizacja National Garden Scheme stawia taki warunek: w ogrodzie musi być co oglądać przez co najmniej 45 minut, wtedy ogród wpisywany jest na specjalną listę i raz, dwa razy do roku udostępniany do zwiedzania, co jest dużym zaszczytem dla właścicieli. Nie ma żadnego znaczenia wielkość ogrodu ani jego charakter, styl, są ogrody maleńkie i duże, chodzi o to żeby były interesujące.
Gdybyśmy byli w Anglii, ogród Bogdzi spełniałby te warunki na 100 %, można się w nim zająć i go podziwiać znacznie dłużej niż przez 45 minut.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 16:53, 22 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agnieszka spisała się na medal....... Ale ma coś po babci w genach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 22:10, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
Nie mam za bardzo czasu, żeby być na forum, więc wpadam na króciutko; będę jeszcze długo wspominać to nasze ogrodowiskowe spotkanie.

Angielska organizacja National Garden Scheme stawia taki warunek: w ogrodzie musi być co oglądać przez co najmniej 45 minut, wtedy ogród wpisywany jest na specjalną listę i raz, dwa razy do roku udostępniany do zwiedzania, co jest dużym zaszczytem dla właścicieli. Nie ma żadnego znaczenia wielkość ogrodu ani jego charakter, styl, są ogrody maleńkie i duże, chodzi o to żeby były interesujące.
Gdybyśmy byli w Anglii, ogród Bogdzi spełniałby te warunki na 100 %, można się w nim zająć i go podziwiać znacznie dłużej niż przez 45 minut.



Gabrysiu zbyt wielki to dla mnie komplement by mój ogród porównywac z angielskimi .Natomiast bardzo się cieszę że mieliście co robic w moim ogrodzie dłużej niż te 45 minut i wytrzymaliscie nawet kilka godzin.Bardzo się cieszę że Was wszystkich poznałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:13, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Agnieszka spisała się na medal....... Ale ma coś po babci w genach


Babcia pierwsza uczyła ją zdjęcia robic a i cechy po babci powinna miec bo to biologicznie uzasadnione.W końcu babcia nienajgorsza kobitka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:14, 22 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Martek napisał(a)
Paparazzi wynajęta ))Piękne i ciekawe ujęcia zrobiła wnuczka


Dzięki Marto pochwał mojej wnusi nigdy dosyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa 10:09, 23 maj 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ojejku jakie piękne zdjęcia zrobiła wnuczka
Ma talent , ale wiadomo po kim
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies