Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje roślinki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje roślinki

majkel0326 11:37, 07 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Nie przejmuj się Celinko,irysy też są piękne.To jedne z moich pierwszych kwiatów,więc mam do nich sentyment.Nigdy dla nich miejsca u mnie nie zabraknie.Zawsze tylko żałuję,że nie kwitną dłużej
A ja na Gardenii trochę się zapędziłam i kupiłam alstromerię.Bardzo spodobała mi się na zdjęciu i się skusiłam,a teraz się zastanawiam co zrobić z tym fantem,bo nie wiem o tej pięknej roślinie zupełnie nic.Może ktoś coś podpowie?Jak ta roślinka zimuje?Jakie miejsce dla niej wybrać?
Takie słoneczko dzisiaj u nas świeci,że aż się prosi,żeby wyskoczyć w ogród,ale niestety,ziemia zmarznięta na kość,niewiele można zrobić.Rano znowu -8 stopni mrozu było.Nawet moje kury niechętnie na wybieg wychodzą,braknie im trochę luźnego piaseczku do ich ulubionej "kąpieli"
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 13:11, 07 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Irysów mam już sporo.Syberyjskie w całych kępach się porozrastały a kłączowe dostałam od sąsiadki.Ale kłączowe jak deszcz popada czasem się łamią. mam też takie miniaturki wiosenne.pokazują się bardzo wcześnie,jak tylko się wyklują wrzucę fotkęAlstromerie- niestety nie znam ,ale na pewno sobie doczytasz w przeglądarce, o ile Ci ktoś wcześniej nie podpowie na ogrodowisku
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 13:42, 07 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Właśnie mam zamiar ją "wrzucić" w przeglądarkę,ale wieczorkiem jak czasu będzie więcej.A zdjęcia swoich irysów pokarz koniecznie,chętnie pooglądam
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 13:49, 07 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Wpadnij na moją stronkę i zobacz co mi monteverde podrzuciła
____________________
Celina - Moje poletko
Krys 21:46, 07 mar 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Maja ja z rewizyta ,ale masz kolorowy ogród Pieknie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
majkel0326 22:32, 07 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Miło mi Krysiu U mnie średnio,bo i zdjęć mam mało i w ogrodzie dużo muszę jeszcze popracować.Ale jak tylko wiosna zakwitnie kolorami to wszystko nadrobię
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 09:19, 08 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Cześć Majeczko co tam u Ciebie? a ten sympatyczny psiak to jamnik szorstkowłosy?
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 09:52, 08 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj A dzisiaj u nas szaro i niewyraźnie,słońce zastrajkowało Ale właśnie przed chwilką odkryłam,że wykiełkowała mi na parapecie pierwsza cynia i trzy zatrwiany. Mała rzecz a cieszy .
A moje obydwa psiaki to kundelki,tyle,że oba mają właśnie taką szorstką sierść jak szczecina.Ten starszy,Maksio,ma taką maść,że weterynarz na szczepieniu zawsze wpisuje,że to maść dzika
____________________
Maja - Moje roślinki
Celina 11:19, 08 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Ponoć kundelki to najbardziej mądre psiaki ale każdy właściciel tak mówi o swoim,i to jest piękne właśnie
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 11:39, 08 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Kundelki są wierne (ale pewnie każdy piesek szaleje za swoim właścicielem). A ja bardziej "kociara" jestem,ale na wsi bez psa nie da rady i warunki dla nich są odpowiednie
Jestem lekko załamana,bo własnie zaczyna pruszyć drobny śnieżek I co będzie z moimi planami weekendowych prac w ogrodzie? Mam nadzieję,że ta pogoda tylko tak żartuje
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies