Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » A.C.T.A.- zamach na wolność słowa

Pokaż wątki Pokaż posty

A.C.T.A.- zamach na wolność słowa

Grzesiu 21:46, 22 sty 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
Kochani forumowicze
26. stycznia Polska podpisze ACTA - Czym jest ACTA? w skrócie jest to ustawa umożliwiając cenzurę internetu, blokowanie dostępu do wielu stron, monitorowanie naszej aktywności w sieci. Nie możemy na to pozwolić. [url=http://www.wykop.pl/link/1012505/list-do-poslow-w-sprawie-acta/] Zobacz co możesz zrobić

Wystarczy że znajdą na jakiejś stronie coś nie zgodne z prawem, link do You Tube, inny link który prowadzi do strony naruszającej prawo autorskie.
To tylko ułamek całej sprawy, która miała zostać załatwiona-przegłosowana za naszymi plecami...ot tak....po cichu.

Najgorsze jest to iż odpowiedzialność ponosi administrator strony która narusza w jakiś tam sposób prawo
czyli w tym przypadku wlaściciel forum....Danusia

Nie mam zamiary siać tu żadnego fermentu....podburzać czy coś takiego
Sprawa wydaje się bardzo ważna...wczoraj wikipedia nie działała, na znak protestu przeciwko nowej ustawie
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
Sebek 21:52, 22 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wysłałem na Fb do wszystkich znajomych link na stronę o proteście - z ogrodowiska dużo osób dostało.

Jeśli możecie wyślijcie podpiszcie się pod petycją

http://stopacta.pl/co-mozesz-zrobic-by-pomoc/

Grzesiu napisał o tym co będzie dotyczyć forum - tutaj co może nas jeszcze spotkać ...


http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEPNIJ
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 22:06, 22 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
i myślisz ,że to pomoże i tak zrobią co będą chcieli
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 22:25, 22 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania ja sądze, że nawet jeżeli nie wierzysz, że to cos da to podpisz się.... w grupie siła!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 22:48, 22 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kaisog1 napisał(a)
Ania ja sądze, że nawet jeżeli nie wierzysz, że to cos da to podpisz się.... w grupie siła!


Tyle osób się podpisało pod petycjami, cały internet szumi, czytałem, że google zagroziło, że zawiesi działalność

A to wiadomość z wczoraj
http://www.youtube.com/watch?v=YOOREDvZMGc&feature=share

Dzięki tej akcji jeszcze bardziej lubię film W jak Wendeta
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:58, 22 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wiem co dokładnie będzie niezgodne z prawem, wypowiemy się jak będzie coś wiadomo dalej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abiko 09:32, 23 sty 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Danusia ma rację, trzeba zobaczyć co będzie. Prawda jest taka, że już teraz administrator każdego forum ponosi za nie odpowiedzialność czy to moderowane czy nie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gardenarium 09:42, 23 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdjęcia, które mamy na naszym forum nie naruszają prawa, ponieważ nie opieramy się na kopiowaniu nikogo. To powyżej dotyczy innego forum. Wydaje mi się, że nie mamy czego się bać, ponieważ od zawsze zwalczam wklejanie cudzych zdjęć, a jeśli gdzieś jakieś pojedyncze są, to się je usunie.

Gdzie indziej kopiowanie jest na porządku dziennym, znam duże portale dekoracyjne lub całe strony opierające się wyłącznie na kopiowanych zdjęciach i tekstach.

Od lat walczę też z kradzieżą zdjęć od nas, z naszej strony Gardenarium.

Mam wyłącznie własne zdjęcia, to ciężkie lata mojej pracy i dużych wydatków związanych z wyjazdami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GabiK 09:45, 23 sty 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Amerykanie nie podpisują, to i nas raczej nie podpiszą.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 09:53, 23 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, posłuchałam dziś wypowiedzi ministra Boniego, choć nie zawsze tak jest jak politycy obiecują, ale nikomu nie zamkną strony po prostu ot tak. Urzędnik nie będzie podobno o tym decydował tylko sądy.

Boją się Ci, co na "kradzieżach"zarabiają.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies