Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

wanda7 10:40, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Agniecha 973, witam nowego gościa! Super masz tytuł swojego wątku. To jest właśnie kwintesencja wszelkich naszych ogrodowych działań! Patrzyć, oglądać, podziwiać, czasem coś odgapić, ale w gruncie rzeczy robić swoje, tak abyśmy się dobrze czuli na własnych... no może nie użyję tu słowa "śmieciach", żeby ktoś nie wziął ich dosłownie. Ale wiadomo, o co chodzi, prawda
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 10:47, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Gabriela napisał(a)
Masz 200 fiołków? I wszystkie inne? Nieprawdopodobna kolekcja, zwłaszcza dla kogoś kto ma ich tylko 12


Gabrielko, ano zebrało się tyle, sama nawet nie wiem kiedy. Około 200 - to jest stan na dzień dzisiejszy. Każdy inny. Ogromnie lubię te moje maleństwa. Teraz w zimie, wraz ze storczykami, są moim całym ogródkiem.
Skoro już o tym mowa, to pokażę dwa z moich dziewięciu zafiołkowanych parapetów

















Favourite Child
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Milka 10:51, 01 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
niesamowita kolekcja - masz cierpliwość u mnie w domu tylko storczyki upodobały sobie warunki. Z innymi roślinom odbijam sobie na ogrodzie, zwłaszcza jak mąż zaszalał i nakupił tyle donic
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 11:07, 01 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Fiołki piękne (lubię je również za rozmiary i kolory) ale w jakże pięknej okiennej oprawie. Bardzo przytulnej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgocha1960 11:10, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Wandziu,teraz M pracuje w kraju i ja jestem chetna na każde spotkanie,a do ciebie to i jak Ikar polecę.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 12:25, 01 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wandziu ,kwitną ci teraz fiołki? Pokazuj jeżeli możesz!Wiadomo ,że jest ogrodowa posucha,to każde kolorowe zdjątko cieszy niesamowicie,chociaż u innych się popatrzy jak u siebie nie ma.Ja mam tylko 2 bez nazwy ,ale i tak mnie cieszą.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wanda7 16:27, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
irena_milek napisał(a)
niesamowita kolekcja - masz cierpliwość u mnie w domu tylko storczyki upodobały sobie warunki. Z innymi roślinom odbijam sobie na ogrodzie, zwłaszcza jak mąż zaszalał i nakupił tyle donic


Ja też zamierzam w tym rok mieć dużo donic, bo już mi ziemi nie wystarcza, żeby zmieścić wszystko, co chcę. A donice na razie jeszcze mam gdzie stawiać na szczęście.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 16:43, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Pszczelarnia napisał(a)
Fiołki piękne (lubię je również za rozmiary i kolory) ale w jakże pięknej okiennej oprawie. Bardzo przytulnej.


Oprawa, nie chwaląc się, to mój wyrób własny Ewuniu. Kwiatuszki chyba najładniej wyglądają na szydełkowych serwetkach, a przynajmniej fiołeczki. A witrażyki na oknach służą zacienianiu kwiatków przed gorącym słońcem w w upalne dni lata.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
monteverde 17:20, 01 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to powkładaj kilka zdjęć w wątek fiołkowy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Elfik 17:25, 01 lut 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
malgocha1960 napisał(a)
Wandziu,teraz M pracuje w kraju i ja jestem chetna na każde spotkanie,a do ciebie to i jak Ikar polecę.
Jezu, Małgocha, w każdy inny sposób, tylko nie jak Ikar
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies