Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

wanda7 17:34, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
hanka_andrus napisał(a)
Wandziu ,kwitną ci teraz fiołki? Pokazuj jeżeli możesz!Wiadomo ,że jest ogrodowa posucha,to każde kolorowe zdjątko cieszy niesamowicie,chociaż u innych się popatrzy jak u siebie nie ma.Ja mam tylko 2 bez nazwy ,ale i tak mnie cieszą.


Hanusiu, teraz fiołki nie kwitną już tak chętnie, bo mają za mało światła, a nie chce mi się już ich doświetlać. Niech sobie trochę odpoczną i obrosną w liście. Masz już dwa? To bardzo dobry początek. Ja miałam jeszcze niedawno tylo jeden, no a teraz, popatrz.
Wstawię jeszcze fotki z lata, niech pocieszą oczy





____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 17:37, 01 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
monteverde napisał(a)
to powkładaj kilka zdjęć w wątek fiołkowy


Aniu, może w wolnym czasie to zrobię, ale nie chcę powtarzać fotek i tutaj, i tam Ci, którzy mnie tu odwiedzają, i tak je zobaczą
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Keetee 18:13, 01 lut 2012

Dołączył: 01 lut 2012
Posty: 6
witaj Wandziu
tak sie cieszę ,ze znalazłam Twój sliczny ,romantyczny ogród,robisz takie fotki ,że czuję się jakbym chodziła sobie u Ciebie...takie realne .wielka bużka ...bo nie wiem gdzie tu emotikonki.....
____________________
pozdrawiam Dorota
hanka_andrus 18:21, 01 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dzięki za zdjęcia! A Biełaja Korolewa śliczna!
Skąd bierzesz te kółka do robótek witrażykowych?Piękny motylek!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
EPODLAS 20:23, 01 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jesteś prawdziwa czarodziejka kwiatów. Takich ilości fiołków afrykańskich jeszcze nie widziałam. Mieszkanie ma charakter secesyjny. Przynajmniej to co widać na zdjęciach. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
____________________
Mój ogród
AniaDS 22:47, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Witaj Wandziu, miło Cię tutaj widzieć .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
wanda7 14:50, 02 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Keetee napisał(a)
witaj Wandziu
tak sie cieszę ,ze znalazłam Twój sliczny ,romantyczny ogród,robisz takie fotki ,że czuję się jakbym chodziła sobie u Ciebie...takie realne .wielka bużka ...bo nie wiem gdzie tu emotikonki.....


Witaj, Dorotko, jak miło cię tutaj widzieć. Dziękuję za pochwały dla moich fotek, ale jeszcze dużo się uczę w tej kwestii i często mi zdjęcia nie wychodzą tak, jakbym chciała.
Co do emotikonów to chyba jest tutaj gdzieś taki wątek. Ja wiem na razie, że (dwukropek i litera D, bez spacji) oznaczają uśmiech
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 14:54, 02 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
hanka_andrus napisał(a)
Dzięki za zdjęcia! A Biełaja Korolewa śliczna!
Skąd bierzesz te kółka do robótek witrażykowych?Piękny motylek!


Kółka do robótek można kupić w dużych, dobrze zaopatrzonych pasmanteriach albo zrobić samemu ze sztywnego drutu, tylko wtedy musi ktoś pospawać końcówki,


____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
babopielka 15:02, 02 lut 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Wanda ja też mam fiołki, ale nie w takiej ilości jak Ty
Dzisiaj je rozsadzałam bo miały sporo maluchów i teraz już na parapetach
doniczki stoją dwoma rzędami .
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
wanda7 15:11, 02 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
EPODLAS napisał(a)
Jesteś prawdziwa czarodziejka kwiatów. Takich ilości fiołków afrykańskich jeszcze nie widziałam. Mieszkanie ma charakter secesyjny. Przynajmniej to co widać na zdjęciach. Naprawdę jestem pod wrażeniem.


Bożenko, u mnie są przeważnie tanie mebelki z IKEI, na porządne nas nie było stać. Właściwie tylko pianino" robi" charakter wnętrza. Ale miło mi, że to, co widzisz, ci się podoba.
A wracając do fiołeczków, to są one takie, że nawet, gdy nie kwitną, mogą zachwycać. Popatrz tylko:






____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies