Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

Milka 13:32, 02 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Agnieszko ja też zachwycam się ogrodem, w moim stylu, spokojny i naturalny. Głazy super. Studnia i jej okresowe upiększanie wspaniałe A firletki to u ciebie giganty. Zachwyciła mnie jukka i kępa błękitnych irysów. Trawy cudne. Mam wszystkie, bo sadziłam w ubiegłym roku, ale są jeszcze niepozorne. Ja tez w większości wypadków nie znam nazw, zwłaszcza bylin, kłączy i roślin skalanych. Ale powoli to się zmienia, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaBK 13:42, 02 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Może jakieś niedoinformowanie z naszej strony, w internecie też podają ,że trzeba w okresie od 16 października do końca lutego, ale druga sprawa jest taka, że później nie będzie możliwości, bo M się oddala z domu a ja tego nie zrobię Ptaków teraz tam nie widzieliśmy to może żaden nie został skrzywdzony Czytałam, odpisałam, będziemy w kontakcie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 13:51, 02 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
irena_milek napisał(a)
Witaj Agnieszko ja też zachwycam się ogrodem, w moim stylu, spokojny i naturalny. Głazy super. Studnia i jej okresowe upiększanie wspaniałe A firletki to u ciebie giganty. Zachwyciła mnie jukka i kępa błękitnych irysów. Trawy cudne. Mam wszystkie, bo sadziłam w ubiegłym roku, ale są jeszcze niepozorne. Ja tez w większości wypadków nie znam nazw, zwłaszcza bylin, kłączy i roślin skalanych. Ale powoli to się zmienia, pozdrawiam

Milo mi Irenko, że zajrzałaś do mojego ogrodu, dziękuje za miłe slowa Firletki rozsiewają się same i jak zostawi się ich więcej w jednym miejscu to tworzą fajne kępy. Jukki bardzo lubię, czasem trochę podmarzają zimą, ale wycinam im chore liście i bardzo szybko odrastają. Myślę, że pobyt na ogrodowisku pomorze w uzupełnieniu naszych braków w wiedzy
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Mala_Mi 13:53, 02 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dlatego ja też tylko powołuję sie na dane uzyskane z internetu... I nieważne kiedy się oczyści, ważne że w naszych ogrodach jest też miejsce i dla ptaków I tego się trzymajmy....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaBK 13:57, 02 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
asc napisał(a)
Dlatego ja też tylko powołuję sie na dane uzyskane z internetu... I nieważne kiedy się oczyści, ważne że w naszych ogrodach jest też miejsce i dla ptaków I tego się trzymajmy....

Zgadza się Aniu
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Bogdzia 13:59, 02 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ptaki ogrzewają sie glównie jeden od drugiego ściśnięte w kupce. Jak któryś zmarznie to sie przepycha do środka i tak w kółko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 14:11, 02 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Firletki mam rozsiane na całych 25 arach, same przez się. Uwielbiam je. W tym roku będą jeszcze białe. Fajne połączeni z tą fuksjową
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaBK 14:13, 02 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
irena_milek napisał(a)
Firletki mam rozsiane na całych 25 arach, same przez się. Uwielbiam je. W tym roku będą jeszcze białe. Fajne połączeni z tą fuksjową

Masz może fotkę z tą białą?
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 14:16, 02 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Bogdzia napisał(a)
Ptaki ogrzewają sie glównie jeden od drugiego ściśnięte w kupce. Jak któryś zmarznie to sie przepycha do środka i tak w kółko.

Mogę to obserwować, ale w wydaniu trochę innym za oknem bloku, w którym mieszkam nocują urocze, krzykliwe wrony
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
wanda7 14:18, 02 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Ja także mam firletki, białe i różowe, ale zaczynam je już przerzedzać, bo rozsiewają się wszędzie jak chwasty. A wszystko zaczęło się od tylko jednej sadzonki różowej i jednej białej. Teraz pozwalam im tylko rosnąć tam, gdzie mi pasuje, Ale są ładniutkie, to fakt
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies