Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 06:17, 23 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Stalowych z nawadniańiem nie widziałam tylko z tworzywa sztucznego. Kupuję do nasadzeń całorocznych, ale ja w duże mrozy rosliny wstawię do ogrodu zimowego.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 08:56, 23 lut 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dwa dni mnie nie było i zaś kilka stron mam do nadrobienia No ale nie ma się czemu dziwić - ciekawy dom, piękny ogród - więc odwiedzany chętnie
Jak już przetestujesz te tańsze donice z nawadnianiem pochwal się koniecznie - ja też takich szukam, ale ceny odstraszają...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Gardenarium 09:02, 23 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kwiatholandii napisał(a)
Masz rację, ja również czuję się tutaj bardzo dobrze. Wszyscy są naprawdę tacy pozytywni.ps. wybierasz się na targi w nasze strony w sobotę. Ma być spotkanie przy kawce?



Spotykamy się w sporej grupce Sobota godz.15, przy barku na górze, nie byłam tam jeszcze ale się znajdziemy bo kilka osób znam już osobiście a mnie też skojarzycie po ...włosach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GabiK 09:06, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzeno, chodziło mi o plastikowe donice. To "stalowe" to psikus komputera. Ipad wie lepiej, co mam napisać.
Z jakiej firmy masz tę białą owalną donicę ostatnio kupioną? Bo przypomina mi moją różową.

A próbował ktoś może hodować żurawki w domu? Jakby w sezonie stały w donicy na zewnątrz, a zimą w temperaturze pokojowej w domu, to by przeżyły?

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 09:26, 23 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gabik - raczej nie. To byliny, one jednak będą w domu miały za ciepło, ale można z jedną spróbować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bogumila 09:40, 23 lut 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Z zapartym tchem spacerowałam po Twoim ogrodzie,wiosną pracy przybędzie,ale Ty się jej nie boisz.Piękny dom.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
GabiK 09:51, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusiu, ale za zewnątrz w małych doniczkach też pewnie zmarzną?
Jak mi zostanie parę żurawek po rewolucji ogrodowej, to zamiast wyrzucić, mogę poeksperymentować.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 09:56, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusiu, ale za zewnątrz w małych doniczkach też pewnie zmarzną?
Jak mi zostanie parę żurawek po rewolucji ogrodowej, to zamiast wyrzucić, mogę poeksperymentować.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Syla 13:53, 23 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzenko ale mi wstyd , Ty u mnie tyle razy gościłaś a ja dopiero teraz , za zwłokę z góry przepraszam..... Przeczytałam cały wątek i brak mi słów aby wyrazić swoje zachwyty. Wyczuwam w Tobie tyle pozytywnej energii Coś mi się wydaje , że gdyby nas dwie zostawić w jednym dużym ogrodzie to chwila , moment , wszystko było by zrobione. Podziwiam chęć zdobywania wiedzy technicznej oraz nadzorowanie tego wszystkiego co związane z budową jakże niebanalnego domku. Te klocki to już nie dla mnie tym bardziej nie mogę się nadziwić.
Ja jestem u siebie na etapie zmian ale to już wiesz . Koleżanki mnie uświadomiły , że to co mnie kręci to styl eklektyczny To moja doskonałość do której dążę . Na razie zajmuję się wnętrzem a w następniej kolejności przystąpię do wizualizacji zewnętrznej części domu aby trochę to unowocześnić..... Mam nadzieję, że finał szybko osiągnę i tego Tobie również życzę ..........
Pięknie jest , z ogromną przyjemnością będę do Ciebie zaglądać pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 18:39, 23 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja tu cały dzień pracuję a tu tyle gości. Dziękuję wszystkim za pamięć i miłe słowa. I oczywiście zapraszam wszystkich pozytywnie zakręconych ogrodowo.
Agnieszka i Gabik - co do donic to już zamówiłam , jutro odbiorę a sobotę w dobrym świetle zrobię zjęcia porównawcze z oryginałem. Sama jestem ciekawa jaka jakość, bo w cenie różnica kolosalna
Gabik - ta donica to firmy Elho Pure oval - jest dużo ofert w internecie, aj ja kupiłam w tej samej cenie w "galerii ogrodniczej" pod Wrocławiem. Czyli dostawę zapewniłam sobie sama
Zamówiłam też białą donicę podświetlaną, sama jestem ciekawa jaka będzie w realu

Oj Danusi jak żałuję, że w sobotę jadę w odwrotnym kierunku niż Ponznań, no cóż o przyjacielach spoza ogrodowiska też trzeba pamiętać

GabIk a udaje Ci się wklejać zdjęcia na ogrodowisku z Ipada?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies