Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Joanka 22:28, 21 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Właśnie mam przed sobą gazetkę z Lidla - trzy hiacynty w doniczce za 4,99 zł. Na pewno warto
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 22:34, 21 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warto, tanie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 23:01, 21 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Za taką cenę to ogród hiacyntowy mozna stworzyć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 10:26, 22 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko, obejrzałam cały Twój wątek i jestem pod wrażeniem.
Pomysł na dom i ogród super. A ile metrów ma dom?

Pozdrawiam jako właścicielka ogródka o wielkości niewiele większej od Twojego dotychczasowego.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 13:02, 22 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
noemi napisał(a)
Marzenko kule za 89 zł 20 cm to chyba dużo ? widziałam pod koniec sezonu w ogrodzie botanicznym takie za połowę tej ceny popatrz na allegro są tańsze...ale lepiej jest zobaczyć je przed kupnem, też jestem zainteresowana kulkami , jak gdzieś spotkasz to daj znać


Strasznie dużo, za dużo, nie kupuj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:03, 22 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Popatrzyłam troszkę wstecz, gratuluję walki z chwastami i jestem z Wami w tej walce. Pokonacie je na 100%.

Fajne kwiatki w spożywczym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 13:58, 22 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzenko pierwsze wrażenie - zachwyt - nad domem,nad ogrodem i nad odwagą
Ogromnie mnie cieszą tego typu domy w Polsce - gratuluję.Niebanalnie,energooszczędnie,gustownie - ach te barcelony
Kominek świetnie dobrany i te przeszklenia...ach , lato w takim otoczeniu to jak wakacje
Muszę też dodać że kuchnia cudna-też mam białą w połysku)
Ogród z babmusami to strzał w dziesiątkę - sadzi się ich dużo przy nowoczesnych domach,a z kuleczkami , stożkami to już rajem pachnie
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pszczelarnia 16:30, 22 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry! Wpadłam na chwilę w międzyczasie z ciekawości i ..... o jejku! Fantastyczna architektura domu. Ogród - wiadomo też fajny, jakżeby inaczej (to coś do okrywania jest fajne, możesz podesłać linka na PW, gdzie takie coś można dostać?) Lubię nowoczesność też. Jak fajnie, że są takie nowoczesne rozwiązania w domu i ogrodzie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 18:06, 22 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękuję i zapraszam częściej i jak miło Matka Chrzestna też zajrzała obiecuję uzupełnić kolekcję kwiatków w spożywczym

Gabik - moj poprzedni ogródek był min 50 % mniejszy, Ty to możesz poszaleć Również miałam fale, tylko szersze, tzn mniej trawniczka a więcej rabat. Stopniowo obrzeża zostały obsadzone bukszpanami. Muszę jeszcze w innym miejscu poszukać starych zdjęć

Lena - barcelony nieoryginalne bambuski zacznę sadzić wiosną i wszystko będę dokumentować a te w ogrodzie zimowym na razie malutkie ale już ruszyły ze wzrostem. Tylko pod wpływem promieni słonecznych w ogrodzie zimowym dzisiaj było 17 stopni.

Pszczółko - liczę na osobiste poznanie na zjeździe Dolnego Śląska a namiary na maty z trawy kalifornijskiej zaraz podeślę. Teraz fajnie się sprawdzają do cieniowania rododendronów.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bozenanita 20:29, 22 lut 2012

Dołączył: 26 lip 2011
Posty: 17
Witaj Marzenko, chciałabym sie i z Tobą przywitać. Tak jak już pisałaś u Danusi, rzeczywiście moim ochom i achom nad jej ogrodem nie ma końca, tak naprawdę już od bardzo dawna. Jednak wczoraj te achy były skierowane do Twojego fantastycznego domu, jestem naprawdę pod wrażeniem! Zresztą ogród też będzie super, jestem o tym przekonana.Pozdrawiam, Bożena
____________________
Bożena
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies