Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Madzenka 14:43, 31 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wszystkiego naj naj naj w nowym roku, żeby najgorszy dzień w nowym roku był taki jak najlepszy dzień w starym roku!!!! Szczęścia w tym szczęsliwym 20....13 roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
dajana 18:05, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Pola napisał(a)
strasznie długo mnie nie było, co nie znaczy że nie podczytywałam , co dzieję się na forum. Nie da się wszystkiego nadrobić, ale wszystkie Was gorąco pozdrawiam. Czasu mało ale w lipcu mam nadzieję nadrobię zaległości. Cudne miałyście spotkanie, zazdroszczę Wam i ślę dla wszystkich buziaki. Troszkę zdjęc z ogrodu zostawiam.



Polu to twój ogród?? nie mogę uwierzyć zatkało mnie z zachwytu Tyle się działo u ciebie od wejścia na O że trudno mi ogarnąć tak cudną metamorfozę. Już nie jesteś początkująca ,niestety ja nadal jestem .Patrząc jednak na twoje zmiany oprócz podziwu ujrzałam troszkę swego piękna po zmianach .Gratuluję !! czego?wszystkiego ,wytrwałości ,dzieci ,dobrych wyborów ,cudnej werandy ( moje klimaty) i waszej pracy bo nie mogę pominąć twojego M .Zapomniałam o ciurkadełku hi jest świetne a podświetlone jeszcze piękniejsze .Doping miałaś wyborny same tuzy ogrodowe ,zawsze to milej w towarzystwie Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Pola 22:36, 17 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziękuję za tyle ciepłych słów, i teaz już czekam do wiosny i planuję nowe dosadzenia i warzywnik...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Urszulla 03:14, 18 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Fajnie...
pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wlasneniebo 09:34, 18 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Witam się u Ciebie
Toco ztrobiłaś z ogrodem to czysta magia
Jest pięknie

Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Ogród własneniebo
Milka 10:19, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polu, jak fajnie, że Dajana zdjęcia zacytowała, no zmiany wielkie!!!
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 10:47, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Pola napisał(a)
Dziękuję za tyle ciepłych słów, i teaz już czekam do wiosny i planuję nowe dosadzenia i warzywnik...


Cała przyjemność po mojej stronie Polu Wszyscy wyczekujemy już wiosny Warzywnik jest potrzebny a jakie pachnące bez chemii dobra na nim to już zachwalać nie muszę To jedno co posiadam to własnie warzywnik Wczoraj ostatni słoik ogórków wykorzystałam Ach jaka szkoda ze tak mało było Równie serdecznie pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Pola 23:03, 18 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Warzywnik, wytyczony jeszcze jesienią i przekopany, więc nie mogę się doczekač wiosny, coby sobie cosik zasadzić. Pomysły na dosadzenia są, jak wszyscy nóżkami przebieram.......
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Juzia 23:20, 18 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Oooo Jola wróciła
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Pola 23:25, 18 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Juzia_G napisał(a)
Oooo Jola wróciła

Wróciłam i mam cichą nadzieję, że na dłużej chociaż kto to wie...... Choroba ojca, i od kilku miesięcy walczymy dzielnie.
PodcZytuję ogrodowisko, coś planuję w ogrodzie na wiosnę........ Zobaczymy.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies