Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Madzenka 11:26, 19 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pola do Ciebie latem też by biale donice pasowały. Ale elganckie by były grafitowe. Jasny bęż też jest
Mi się bardzo podoba kompozycja w takiej długiej wąskiej donicy (prostokąt) jak mam na bambusy w ogrodzie zimowym z trzema trzmielinami na nóżce. Idziałm coś takiego w centrum ogrodniczym i na razie mam dwie trzmieliny i nie mam donicy.... Ale może kiedyś do mnie ta donica dotrze.
Zobacz na tę donicę
http://www.sklep-polnix.nazwa.pl/88012-donica-rynna-podstawkiem-p-37.html

Gdzie chcesz postawić donicę i co w nie wstawić?




Ps. Trzymam mocno kciuki kochana za zdrowie taty. Obyście jak najdłużej cieszyli się sobą.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 15:22, 19 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzena2007 napisał(a)
Pola do Ciebie latem też by biale donice pasowały. Ale elganckie by były grafitowe. Jasny bęż też jest
Mi się bardzo podoba kompozycja w takiej długiej wąskiej donicy (prostokąt) jak mam na bambusy w ogrodzie zimowym z trzema trzmielinami na nóżce. Idziałm coś takiego w centrum ogrodniczym i na razie mam dwie trzmieliny i nie mam donicy.... Ale może kiedyś do mnie ta donica dotrze.
Zobacz na tę donicę
http://www.sklep-polnix.nazwa.pl/88012-donica-rynna-podstawkiem-p-37.html

Gdzie chcesz postawić donicę i co w nie wstawić?




Ps. Trzymam mocno kciuki kochana za zdrowie taty. Obyście jak najdłużej cieszyli się sobą.

Marzenko , te wysokie kanciaste " camila" chyba by pasowały, choć boję się czy nie są za ciemne.
A posadzić , no wiadomo kulki bukszpanowe albo cosik na patyku. Mają stać na froncie domu, zamiast tych okrągłych , zerknij na stronkę 88
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
darek_sztuczny 16:04, 19 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 35
Bardzo ładna metamorfoza ogrodu. Ja zaczynam ze swoim ogródkiek na wiosne i jeśli pozwolisz trochę od ciebie zapożycze. Mam niewielką działkę, zaledwie 300 m2, ale u Ciebie też jest chyba niewiele więcej i pięknie to wygląda
____________________
Pozdrawiam Darek
Pola 16:08, 19 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
darek_sztuczny napisał(a)
Bardzo ładna metamorfoza ogrodu. Ja zaczynam ze swoim ogródkiek na wiosne i jeśli pozwolisz trochę od ciebie zapożycze. Mam niewielką działkę, zaledwie 300 m2, ale u Ciebie też jest chyba niewiele więcej i pięknie to wygląda

Witam na moich włościach, oczywiście , że możesz kopiować, załuż swój wątek to zaraz znajdą się osoby które Ci pomogą. Mój ogród nie duży , założony w zeszłym roku. Od wiosny będzie się działo, planuję kolejne nasadzenia , zapraszam....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Tess 19:36, 19 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Jolu, jak się cieszę, że wróciłaś

A dlaczego Twój wątek nadal w projektowaniu jest, ja się pytam?
Przecież ogród już cudnie założony jest, hę?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Jabeska 22:42, 19 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Niezwykła metamorfoza u Ciebie nastąpiła. Oglądałam Twój ogród od początku planowania, bo jest w moich okolicach Bardzo mi się podobają te zmiany.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Ginger 00:45, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Witam, przychodzę od Madżenki chociaż przyznam się ,że już bywałam przed metamorfozą i muuuus powrócić dlatego piszę żebyś mi się nie schowała , a donice przed wejściem myślę ,że Sebkowe czy Madżenkowe w których ma bambusy w ogrodzie zimowym z Allegro tylko w kolorze antracytowym pięknie by wyglądały na tle elewacji . Pozdrawiam
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Madzenka 10:16, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ginger dobrze radzi. Jeśli coś na nóżce to niskie takie jak mam, wtedy np elho szare albo camila a wtedy wyższa ta np 80 cm z kulami bukszpanowymi lub cisami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 12:17, 20 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Tess napisał(a)
Jolu, jak się cieszę, że wróciłaś

A dlaczego Twój wątek nadal w projektowaniu jest, ja się pytam?
Przecież ogród już cudnie założony jest, hę?

Miło , że zajrzałaś masz rację powinnan zmienić nazwę wątku, ale faza projektowania jeszcze nie skończona , wiosną , mam nadzieję coś będę dosadzać i pewnikiem wtedy mus zmienić nazwę
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 12:20, 20 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Jabeska napisał(a)
Niezwykła metamorfoza u Ciebie nastąpiła. Oglądałam Twój ogród od początku planowania, bo jest w moich okolicach Bardzo mi się podobają te zmiany.

Dziękuję za miłe słowa , fajnie że jesteś tak blisko, więc może wiosną się spotkamy np. U Kapiasów
w trakcie robienia zakupów
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies