Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 12:02, 27 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rozmowy w sprawie wykonania ogrodniczki z drutu - w toku. Jest nadzieja, zależy ile będzie kosztowało dzieło
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 12:15, 27 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Danusiu potwierdzam, że granitowy zlew w kolorze onyxu ,jest czarny ze srebrnymi drobinkami.

Kapitalne te babo - ogrodniczki druciane
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Monic 12:45, 27 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Danusiu, ogrodniczka - wspaniała!!! Koniecznie powinnaś sobie taką sprawić, coby zapraszała do domku i była żywa reklamą firmy .
____________________
mój ogród Monika
Gardenarium 13:09, 27 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani trąbię

otrzepujcie śnieg z roślin bo idzie odwilż i wiele strat z tego powodu może powstać. Będzie też leciał śnieg z dachu. U mnie zawsze robi duże spostoszenie, wyłamuje gałęzie, dlatego postanowiłam temu zapobiec i ustawimy specjalne osłony przeciwśnieżne. Ale o tym jutro
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monic 13:17, 27 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ja dzisiaj strząsałam śnieg z iglaków, cisów, świerków - co się okazuje - pod śniegową kołderką, która wygląda na puszystą, choć ciężką - jest skorupa z lodu! Rozbijałam te skorupy kolejno z każdego krzewu. Taka cięzka, lodowa skorupa jeszcze gorsza od samego sniegu. Spadający śnieg z dachu na szczęście mi nie grozi, bo jeszcze nic pod dachem nie rośnie. Na razie nie rośnie ... Osłony na pewno się przydadzą za jakiś czas, gdy obsadzę dom dookoła.
Danusiu, pokaż jak wyglądają te Twoje "rusztowania" - moze coś podpatrzymy?
____________________
mój ogród Monika
baraga1904 13:27, 27 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
....świetny pomysl z tymi osłonami...bomba bo mam podobny problem...z przodu spada śnieg z dachu i wyłamuje co nieco - to co nieco to bukszpanowe kulki teraz ...a w przyszłości bukszpanowy żywopłocik a właśnie kilka dni temu z M. o tym rozmawiałam.... Ogrodowa strazniczka też mnie zachwyciła nie powiem o zlewie...
Janina 16:39, 27 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Mam ten sam problem ze spadającym śniegiem z dachu i na rabatach pod okapem sadzę byliny.U nas nie da się strząsać śniegu bo są całe oblodzone i łamią się.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
mira 18:23, 27 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
monteverde napisał(a)

Ogrodniczka to mogłaby robić za pomnik i strzec wejścia do domu - na ulicy oczywista Przed furtką na hidcotowej, Ale byłby szał.

Bardzo dobry pomysł


no to jest bomaba pomysl - tylko ile lat potrzeba żeby się zazieleniła ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
myszorek 18:43, 27 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Danusia, u Ciebie to nawet śnieg przystrzyżony.

buźka
____________________
ogród zmyślony
Madzenka 18:46, 27 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu ja do czarnego blatu granitowego nie ryzykowałam i kupiłam metalowy zlew ze stali szlachetnej gładkiej firmy Teka - podblatowy. Zawsze mogę sobie go wymienić a z kolorem wolałam nie ryzykować...

Danusiu mamy setki pytań odnośnie donic z Ogrodu z lustrem. Wpadnij do tego wątku.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies