Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 14:48, 28 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja też jestem na bieżąco...oj działo się! największy hit, to topiar, strażniczka ogrodniczka o imieniu Danusia! jestem ciekawa, jak to wyjdzie, ale szał będzie!
co do zlewozmywaków, w ciemno bym nie brała, raczej musiałabym na żywo zobaczyć
i dobrze, że trąbisz, bo dosypało śniegu i w tej chwili plus 5, trzeba strzepwywać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kairu 20:48, 28 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Witam serdecznie
Ogród Szefowej to jednak klasa sama, w sobie.
Co ja mogę więcej powiedzieć Cud, miód....
____________________
Irek - Ogród, a może coś więcej....
Gardenarium 22:57, 28 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani moi, najpierw o zlewie. Dziś pojechałam na żywo zobaczyć te czarne onyxy i antracyty. Już wiem, macałam, kupię najbardziej czarny, on będzie mały, jednokomorowy w dodatku podwieszany pod blatem, więc prawie go nie będzie widać. Ja tam nie jestem specem od tych rzeczy i wybieram intuicyjnie, a z ewentualnymi złymi wyborami po czasie się godzę i koniec. jak nie będzie grało - trudno, taki wybór.

Wybrałam Teka podwieszany o kolorze "onyx" czyli ten najbardziej czarny i już. Po kłopocie. Jak wyjdzie - nie wiem. Nie da się po prostu wszystkiego zgromadzić w jednym miejscu i porównać.

A to taka kuchnia e tam malutka i na uboczu, nie ma się czym przejmować. Będą grały dodatki, tak postanowiłam Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Juzia 23:00, 28 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Obraz Danusiu może być zamiast lustra
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 23:01, 28 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No, a teraz o złym stanie psychicznym, po prostu jestem tak zła na zimę, że nie wiem co.

Dzisiejszy dzień przyprawił mnie o ból głowy z powodu tych rusztowań. Widać je z okien, całe szczęście że to tylko kilka dni. Strzepywanie śniegu spowodowało bałagan w ogrodzie i śnieg nie jest już "przystrzyżony Nie wiem jak ja to zniosę, ale zobaczcie sami

Nad kaczorami stoją daszki


Toż to żadne rusztowania a masywne dachy, Jak już Wicio coś robi, to fuszerki nie ma

A tutej kolejne. ja nie mogę




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:03, 28 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapory przeciwśniegowe, a wiem co z mojego dachu może spaść, oj wiem. W przyszłym roku mamy co jakiś czas umiejscowić drabinki, takie mam na dachu garażu, tylko że to dodatkowo obciąża dach, bo śnieg leży dłużej. Sama nie wiem co lepsze. I tak źle i tak niedobrze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 23:03, 28 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)
Będą grały dodatki, tak postanowiłam Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach




Danusiu ... łamię prawo ale jak ... ??? ... no jak miałam pokazać jak to w foderze "do zrealizowania" mam ...

szukam jeszcze jednej ...

i jak najbardziej w kuchni może być lustro ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kaisog1 23:04, 28 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
....proponuję przed wyjściem na ogród, badź popatrzeniem przez okno..... nalewczki sobie łykną, albo winka i po klopocie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 23:04, 28 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Strażniczka ogrodniczka robi się..chyba. Ona będzie nasadzona od razu na wielki bukszpan.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 23:06, 28 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Kochani moi, najpierw o zlewie. Dziś pojechałam na żywo zobaczyć te czarne onyxy i antracyty. Już wiem, macałam, kupię najbardziej czarny, on będzie mały, jednokomorowy w dodatku podwieszany pod blatem, więc prawie go nie będzie widać. Ja tam nie jestem specem od tych rzeczy i wybieram intuicyjnie, a z ewentualnymi złymi wyborami po czasie się godzę i koniec. jak nie będzie grało - trudno, taki wybór.

Wybrałam Teka podwieszany o kolorze "onyx" czyli ten najbardziej czarny i już. Po kłopocie. Jak wyjdzie - nie wiem. Nie da się po prostu wszystkiego zgromadzić w jednym miejscu i porównać.

A to taka kuchnia e tam malutka i na uboczu, nie ma się czym przejmować. Będą grały dodatki, tak postanowiłam Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach


Jesli będzie podwieszany to będzie git Ja lubię Tekę

Oj tak niech wiesza się lustro! Koniecznie będzie wspaniale
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies