Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

mira 00:27, 29 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu rusztowanie full wypas - jakbym takie miała to by mi zima nie wadziala w ogrodzie - a tak to licze na cud , może jutro coś wymyslę bo niestety się nie myslało i nasadziło choć miejsca mam więcej niż Ty

chyba już czas na jakiś akcent wiosenny - widać że kuchnia Cię całkowicie pochłania
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
barbara_kraj... 01:45, 29 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Danusiu, przezorny zawsze ubezpieczony
Zniesiesz te daszki, zniesiesz...
Bukszpany, to przeca Twoje 'dzieci' i nie chcesz aby im się krzywda stała, no nie?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madzenka 06:15, 29 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Ha, bo masz Marzenkuś przestrzeń i oddech, a ja ciasno, ciasno...


Danusiu machniom ogrody ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 08:59, 29 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
Marzena2007 napisał(a)

Ha, bo masz Marzenkuś przestrzeń i oddech, a ja ciasno, ciasno...


Danusiu machniom ogrody ?


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Urszulla 09:04, 29 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
To jednak zlew przed kwiatkami
I dobrze...remont skończysz...wiosnę rozpoczniesz szałowo
A te daszki to piękniusie...Wicia pochwal zadbał o Twój ogród pokazowy aby nie stracił na wartości.
Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
grazyna 09:58, 29 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Gardenarium napisał(a)


..., że przecież jadę trzy razy do Anglii, to nawiozę sobie gadżecików



Danusiu, róże od austina też przywieziesz ?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Gabrysia_ 10:07, 29 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Danusiu,przemęczysz się troszkę z tymi rusztowaniami,ale strat nie będzie,to najważniejsze.
Chociaż przypuszczam,że widok Cię denerwuje,mnie pewnie też by wkurzało,bo ja estetka jestem i wszystko musi być poukładane

Ja też szukam lustra do salonu,choć ostatecznie jeszcze nie zdecydowałam co zawieszę na ścianie,teraz mam tryptyk z czterech części z motywem magnolii,ale po zmianie koloru nie będzie pasował...
____________________
arcobaleno 11:02, 29 sty 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ja też właśnie wczoraj strzepywałam śniegowe zaspy z osłoniętej włókniną rabaty pod garażem. Dopiero jak mróz zelżał to dało radę to zrobić, bo wcześniej śnieg był twardy jak kamień. Zajrzałam im pod kołderkę i oprócz tego, że biedne pościskane i przygniecione były przez ten śnieg, ale powyginały się jakoś tak plastycznie, bez połamania na pierwszy rzut oka, więc mam nadzieję, że wstaną - to zieloniuuutko tam aż miło
Pozdrawiam Danusiu!
Takie wnętrzarsko-ogrodowe dylematy są bardzo miłe
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Milka 11:32, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Kochani moi, najpierw o zlewie. Dziś pojechałam na żywo zobaczyć te czarne onyxy i antracyty. Już wiem, macałam, kupię najbardziej czarny, on będzie mały, jednokomorowy w dodatku podwieszany pod blatem, więc prawie go nie będzie widać. Ja tam nie jestem specem od tych rzeczy i wybieram intuicyjnie, a z ewentualnymi złymi wyborami po czasie się godzę i koniec. jak nie będzie grało - trudno, taki wybór.

Wybrałam Teka podwieszany o kolorze "onyx" czyli ten najbardziej czarny i już. Po kłopocie. Jak wyjdzie - nie wiem. Nie da się po prostu wszystkiego zgromadzić w jednym miejscu i porównać.

A to taka kuchnia e tam malutka i na uboczu, nie ma się czym przejmować. Będą grały dodatki, tak postanowiłam Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach


podoba mi się podejście do kupowania, tak właśnie kupiłam nową baterię zlewozmywakową do kuchni...szłam i nagle..ta! i jestem zadowolona póki, co, a jak nie będzie z czasem dobrze, wymienię
stara służyła nam 15 lat, teraz już pewnie takich nie robią, maja wady na starcie celowo, aby wciąż kupować nowe..

co do lustra, uważam je za ważny element dekoracyjny i granie przestrzenią, u siebie mam 2 i do tego małe 4 nad płytą, coby zawsze w moim domu była obfitość..takie tam z feng shui
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:35, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Matko, matko, dama się robi, pertraktacje są prowadzone, będzie czadowo i ogrodowo.

Wymyśliłam pomysła dopiero co, że przecież jadę trzy razy do Anglii, to nawiozę sobie gadżecików
Teraz fronty mą głowę zaprzątają

A rusztowania to som nawet składane


o jej!!! no to będzie szał i to jaki!!! i te gadżeciki, będzie co oglądać, tak po prawdzie nie mogę się tego tak samo doczekać, jak moich rabat angielskich!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies