Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Milka 11:36, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
W zeszłym roku, sztukowanie cisów mnie trochę nerwów kosztowało, połamane były też miłorzęby z tyłu i różaneczniki.


wiem, że złość masz na zimę, ale tyle nowego masz przed sobą, nie myśl o tych rusztowaniach, zaraz znikną, a że Wicio nie robi fuszerki...tym lepiej dla ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kaisog1 11:52, 29 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
..ojjjj tak Irenko... Wicio nie robi fuszerek.... jak ja bym Wicia czasem zaukradła.......
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
boguslaw_r_ 12:53, 29 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
Wiem, trzeba dać się oblać gipsem, zrobić formę, okręcić drutem i gotowa Młoźniakowa z drutu. Tylko trochę cieńszą zrobić


Jeszcze cieńszą, toż to by same kostki pozostały, Witek przyzna mi rację , że kochanego ciała nigdy nie za wiele i że kobieta jest warta ile waży.
Pozdrawiam.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
boguslaw_r_ 13:06, 29 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gardenarium napisał(a)
Kochani moi, najpierw o zlewie. Dziś pojechałam na żywo zobaczyć te czarne onyxy i antracyty. Już wiem, macałam, kupię najbardziej czarny, on będzie mały, jednokomorowy w dodatku podwieszany pod blatem, więc prawie go nie będzie widać. Ja tam nie jestem specem od tych rzeczy i wybieram intuicyjnie, a z ewentualnymi złymi wyborami po czasie się godzę i koniec. jak nie będzie grało - trudno, taki wybór.

Cóż za zdecydowanie, i to mi się podoba, tak trzymać.

Wybrałam Teka podwieszany o kolorze "onyx" czyli ten najbardziej czarny i już. Po kłopocie. Jak wyjdzie - nie wiem. Nie da się po prostu wszystkiego zgromadzić w jednym miejscu i porównać.

A to taka kuchnia e tam malutka i na uboczu, nie ma się czym przejmować. Będą grały dodatki, tak postanowiłam Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Milka 17:04, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kaisog1 napisał(a)
..ojjjj tak Irenko... Wicio nie robi fuszerek.... jak ja bym Wicia czasem zaukradła.......


ciiii..ja też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 17:39, 29 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ajajaj, jak fajnie że mam Wicia bezfuszerkowego. A ogrodniczka - potwierdzam robi się i umówiliśmy się że wyjdzie sympatyczna

Na rusztowania nie wyglądam wcale. Dziś miałam całkiem inne zajęcie, Przyjęcie towaru Bentleya - cały dzień się zeszło, fotki robiłam, a kuchnia idzie powoli do przodu, coś tam wyrównujemy, przesuwamy, żeby się wszystko na styk pomieściło, rura od odkurzacza centr. jest strasznie długa i mam zawsze problem z jej umiejscowieniem. Więc wygoda przede wszystkim

Hiacynt jeden zakwitł właśnie, piorunem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 17:44, 29 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ale optymizmem powiało!! super
a ja zakupiłam sobie pierwsze hunterki, wygodne, zobaczymy jak się sprawdzą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anula_wn 17:46, 29 sty 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Gardenarium napisał(a)
Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach


ja kiedyś powiesiłam u klientki nie robię tego za często, ale można
____________________
anula mój mały raj na ziemi
kwiatholandii 20:39, 29 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
anula_wn napisał(a)

Stawiam na żyrandol i lustro na gołej ścianie, tylko czy w kuchni wiesza się lustro? Popatrzę po angielskich gazetach


Wiesza się !! Bardzo orginalnie .
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kitek81 23:27, 29 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Witam
Czuję się wyróżniona, że sama szefowa u mnie była i mnie przywitała na Ogrodowisku Ale w sumie nie ma się co dziwić, zachowanie wzorowej gospodyni O Danusiowym ogrodzie chyba nie muszę dużo pisać, bo każdy wie, że jest piękny-nie pogniewałabym się gdyby jakimś cudem na wiosnę był już u mnie identyczny Taki ogród to marzenie!
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie i oczywiście zapraszam do siebie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies