Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pszczelarnia 13:10, 03 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)



Danuś, jaka to odmiana pełnika? Bo nie chce mi się wierzyć, że "zwykłego" przywiozłaś z Anglii.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magda70 15:11, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kosmosy...pamietam je z maminego ogródka...i chyba nie białe a różowe były?! Pieknie wyglądają...tu u Ciebie...w sklepie bym pewnie uwagi nie zwróciła. I błąd!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Janina 15:25, 03 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Pięknie Danusiu, zresztą jak zwykle. Miałam kiedyś kosmos ale blado-różowy i amarantowy, on co roku sam się rozsiewa.Biały subtelny i bardzo elegancki.Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
AlicyaLK 15:42, 03 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Kosmos to moje wspomnienie z dzieciństwa, ale białego nigdy nie widziałam - jest taki do dostania w Polsce? Czy został przywieziony z Anglii?
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
boguslaw_r_ 16:35, 03 cze 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witaj Danuś, dziś ja mam pytanie, po odpowiednim przygotowaniu, posiałem trawę, siewnikiem a jakże, trawka sobie a chwasty sobie, zakupiłem chwastox i chcąc opryskać, sprawdziłem co i jak, i tu nie wiem:
jedni mówią że nie pryskać na nową trawę a inni jeśli na nową trawę to tylko chwastox,
Co radzisz, moja Dobra Wróżko, Buziole.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gardenarium 20:55, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
monteverde napisał(a)
Danusiu Ty chyba masz ta hostę jak ona się nazywa, bo nie pamiętam i nie mogę powiedzieć dziewczynom, a się pytały o nazwę
wszystkie białe kwiatki śliczne pozdrawiam


Fire and Ice albo podobna.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:55, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
boguslaw_r_ napisał(a)
Witaj Danuś, dziś ja mam pytanie, po odpowiednim przygotowaniu, posiałem trawę, siewnikiem a jakże, trawka sobie a chwasty sobie, zakupiłem chwastox i chcąc opryskać, sprawdziłem co i jak, i tu nie wiem:
jedni mówią że nie pryskać na nową trawę a inni jeśli na nową trawę to tylko chwastox,
Co radzisz, moja Dobra Wróżko, Buziole.


Nie pryskać, kosić i zginą.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:56, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
AlicyaLK napisał(a)
Kosmos to moje wspomnienie z dzieciństwa, ale białego nigdy nie widziałam - jest taki do dostania w Polsce? Czy został przywieziony z Anglii?


Kupiłam w Warszawie, wykupiłam wszystkie białe, zostały różowe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:58, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)


Danuś, jaka to odmiana pełnika? Bo nie chce mi się wierzyć, że "zwykłego" przywiozłaś z Anglii.


Nie dokopałam ja się do nazwy, ale jak mnie pamięć nie myli, to pełnik "królewski" a nazywa się "Lemon Queen" jest limonkowy. Ulubiony a drugi jakiś inny, a te mam dwa aż
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:59, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaprys napisał(a)
Danusiu nadrobiłam zaległości, jak zwykle inspirujesz nas nowymi pomysłami i nakręcasz do działania w ogrodzie. Patrzę na kosmosy i przypomina mi się ogród mojej babci. Kiedyś nazywało się je "warszawianki" i wcale mnie tak bardzo nie zachwycały, takie tam sobie kwiatki. Teraz wróciły do mody i wydają się takie wyjątkowe. Pozdrawiam


Bardzo dużó dobrego zrobiły na mojej rabacie bylinowej, pasują do bylin, zwłaszcza białe, śnieżna biel
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies