Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 21:01, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)


Przyłączam się do peanów. Czy mogę troszkę ponarzekać?
Cierpię na niedostatek fotek..... Ja poproszę codziennie, chociaż kawałeczek Twojego ogrodu, chociaż po 10 cm dziennie....
I inspirację jednorocznych pliz.... Wprawdzie wszystkie donice w ilosci kilkunatu obsadzonee ale chcę nacieszyć oczy....


Dzisiaj, powiem skromnie, miałam ważną naradę z "miszczem" od niespodzianki i jest nadzieja na zrobienie jej na 22 czerwca ale nie obiecuję Jak nie wyjdzie będę "świecić" oczamy"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:02, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
popcarol napisał(a)
Danusiu gratki z okazji 1500!!!

Mam pytanie, jaki model kosiarki masz? Ta Husqvarna.. ile lat chodzi bezawaryjnie?
dzieki!
k.


Jutro zobaczę a jak zapomnę daj znać na pw. Z głowy nie wiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:03, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
monitka napisał(a)
Danusiu piękne fotki uczta dla oka przy tej barowej pogodzie za moim oknem
Grujecznik wielgachny i piękny. Dziękuję za pokazanie. Chyba na ten jaśniejszy się zdecyduję, jakoś bardziej za serce mnie chwyta
Klony tez mnie zachwyciły swoimi koronkowymi listkami. Pamiętasz może ich nazwę?


Polecam jasny grujecznik, tamten smutny jest, musi mieć jasne bardzo tło obok.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:04, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mathildis napisał(a)


Zakątek przecudnej urody, ale Danusiu czy Ty masz czas by tę poranną kawę tam wypić ???



Mam czas i zawsze tam siadam na poduszce w motyle, albo nawet na kurtce co by "wilka" nie złapać jak ławka mokra
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:06, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
waska napisał(a)
Danusiu to mojej werbenie też oderwac gorne listki?

A i jeśli masz ochotę zajrzyj zobaczyć jak zmienia sie mój ogród mam nadzieję ze na lepsze .

Pozdrawiam


Moja miała tylko 4 łodygi więc mało kwiatów, dzięki uszczknięciu będzie podwójnie Urwij lub nie, zależy ile ma pędów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Asisko_2005 21:36, 03 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Danusiu specjalistko od bukszpanów. Mam pytanie, tylko sie nie śmiej ze mnie. Czy do przycinania krągłych kuli i pięknych stożkow są jakieś ''formy''? Przytargałam dzis z miasta dwa dorodne bukszpanki , ale w szkołce/sklepie, nikt ich nie formował, są krzaczkami, jak nadać im fajną formę?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
popcorn 21:51, 03 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu wiec czekam na info nt kosiarki jutro, dziękuję

Ale taka uszczknięta werbena zakwitnie później niż te nie tknięte? Może w takim razie część uszczknąć, a część nie? Kwitnienie rozłoży sie na dłużej?
Ech, nie mogę się doczekać pierwszego razu werbeny w ogródku
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 21:57, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Można część pędów uszczknąć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:01, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asisko_2005 napisał(a)
Danusiu specjalistko od bukszpanów. Mam pytanie, tylko sie nie śmiej ze mnie. Czy do przycinania krągłych kuli i pięknych stożkow są jakieś ''formy''? Przytargałam dzis z miasta dwa dorodne bukszpanki , ale w szkołce/sklepie, nikt ich nie formował, są krzaczkami, jak nadać im fajną formę?


Pokieruję Cię do topiarów

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/235-wlasne-topiary-w-ogrodzie

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/234-sztuka-tworzenia-topiarow

ale powiem krótko, kule tnij "od ręki" bo trudno dobrać formę, skoro bukszpan niewiadomej wielkości i różnej

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:02, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies