Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Ivvvona 22:08, 29 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Przepiękny ogród i równie piękne zdjęcia
____________________
W ogródku Iwony
agniecha973 22:16, 29 maj 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Oj i ja mam słabość do tego kamiennego koryta i też pamiętam w nim hosty. Te białe kwiatki to chyba tytoń?

Oj oj a to jakie cudne!
Gardenarium napisał(a)
Już kilka dni temu zakwitły. Najpierw zaglądały tylko białe, teraz pcha się także rózowa 'Constance Spry'



____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Lukas 22:51, 29 maj 2014


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Róże cudowne, a w szczególności te białe. Moje czerwone jeszcze w pąkach.
Ogród jak zwykle dopieszczony, ale bardzo szkoda mi tych spirali, tyle lat juz były u Ciebie i tak wspaniale wyglądały, nawet myślałem, że wydałaś je jakimś klientom a tu zmarzły
Jakie drzewo rosnie w nowej częsci ogrodu przed lustrem, pomiędzy ogromnymi kulami z cisa. Chyba je dopiero teraz wsadziłaś?
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Gardenarium 23:26, 29 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Acer shirasawanum 'Aureum'

Spirale były w szklarni, przechowywane za pieniądze, ale nie ogrzewali zimą i kaput zrobiły w maju, jak odbierałam nie było widać, bo nie widać, Dopiero jak robi się ciepło dają oznaki że nie będą rosły.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 23:31, 29 maj 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Acer shirasawanum 'Aureum'

Spirale były w szklarni, przechowywane za pieniądze, ale nie ogrzewali zimą i kaput zrobiły w maju, jak odbierałam nie było widać, bo nie widać, Dopiero jak robi się ciepło dają oznaki że nie będą rosły.


wierzyć się nie chce! ktoś wziął pieniądze za przechowywanie w ogrzewanej szklarni, której faktycznie nie ogrzewał...? Skandal...
Borbetka 08:24, 30 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Już wczoraj miałam napisać, co robisz Danka z tymi różami, że one są tak dorodne i zdrowe? Moje chore, z 3 praktycznie każda ma coś innego.
____________________
borówcowy wizytowka
greglis 08:53, 30 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Jak zwykle Danusiu pięknie u Ciebie, Constance Spry też już u mnie zakwitła i jest cudna, jak może znajdziesz chwilkę to zapraszam do mnie na kawkę
____________________
To będzie zaczarowany ogród
asiach 08:54, 30 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Miłego dnia życzę
agata19762 09:12, 30 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Dausiu cudowne fotki magicznego miejsca pokazałaś...
pozdrawiam i duuuuuuuuuuuuuuuużo sił i energii życzę !!!!!!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
MalgosiaR 09:19, 30 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Danusiu, PIĘKNIE!!!
Róże takie delikatne, eteryczne, romantyczne można się rozmarzyć. Niedościgniony ideał. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła się pochwalić moim ogrodem według Twojego projektu , prace idą do przodu ale nie w powalającym tempie.
Ciepło pozdrawiam w te deszczowe i chłodne dni
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies