Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi

waska 21:42, 15 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
kraania napisał(a)
waska tylko nurofen jak temp. dochdziła do 38,5. Ciebie też dopadło? Mnie trzymało tydzień, i to tak , że dwa dni przeleżałam w łóżku.

Maja oj tak, byle do wiosny


mnie to już trzyma chyba miesiąc potem zaczęły dzieci mąż a ja dopiero coś wzięłam bo wcześniej nie chcialam bo odstawialam małego.

No ja też tak daje na goraczke.
Mam nadzieję że jutro będzie ok dziś zasneli bez leku
.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
waska 21:24, 21 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
O widzialam cię na piaskach
Co u ciebie dawno cię nie było?

Jak pracę wiosenne w ogrodzie
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
kraania 21:34, 21 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Witaj Asiu Prawda, że dawno nic nie pisałam. Po tygodniu choroby niestety nadrabiam zaległości w pracy.

Trochę zaczęłam w weekend czyścić ogród po zimie, a pracy jest maaaasa. Teraz mama jest u mnie i codziennie mi coś tam robi, więc może we dwie jakoś to wszystko niedługo ogarniemy. Mam trochę strat po zimie, ale niestety to chyb nieuniknione.
Może jutro zrobię fotorelację z ogrodu, bo dzisiaj kupowaliśmy nowy rowerek dla małego i już było za ciemno jak wróciliśmy do domu.

A i będę miała runiankę dla Ciebie
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
waska 21:53, 21 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
kraania napisał(a)
Witaj Asiu Prawda, że dawno nic nie pisałam. Po tygodniu choroby niestety nadrabiam zaległości w pracy.

Trochę zaczęłam w weekend czyścić ogród po zimie, a pracy jest maaaasa. Teraz mama jest u mnie i codziennie mi coś tam robi, więc może we dwie jakoś to wszystko niedługo ogarniemy. Mam trochę strat po zimie, ale niestety to chyb nieuniknione.
Może jutro zrobię fotorelację z ogrodu, bo dzisiaj kupowaliśmy nowy rowerek dla małego i już było za ciemno jak wróciliśmy do domu.

A i będę miała runiankę dla Ciebie



a jaki rowerek? pytam bo chciałabym swojemu bączkowi kupić

O jej! !! A ja myslalam że zapomnialas i głupio było mi pytać już nawet miałam kupić
dziękuje już z góry
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
majkel0326 22:55, 21 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj Kraaniu! Dawno Cię nie było.Pozdrawiam i czekam na jutrzejszą fotorelację
____________________
Maja - Moje roślinki
kraania 08:57, 22 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Witaj Maju
na razie jestem w pracy więc fotorelacja będzie dopiero wieczorem .

Asiu nie zapomniałam o runiance, tylko przez te choroby mam ponad tydzień zaległości i jeszcze mniej czasu niż wcześniej. Ale oglądałam ją sobie i na pewno coś Ci wyślę. Napisz mi na priva adres.
Rowerek kupilismy bmx-a z kołami 16' . Jak dla mnie jakoś podejrzanie tani, bo kosztował 189 zł. A wcześniej Oskar miał też bmx, tylko koło 12' i kosztował ponad 300 zł. Ale obejrzeliśmy i wygląda, że powinien ze dwa lata wytrzymać A potem kolejna zmiana
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
waska 13:00, 22 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
No to my mamy narazie 12' jeszcze na ten rok
Już pisze adres.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
kraania 21:29, 22 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Chciałam dzisiaj porobić zdjęcia w ogrodzie i ... okazało się, że akumulatorki padły. Ponieważ zdjecia zaczęłam robić wieczorem nie dałam rady już ich ponownie naładować i jeszcze raz wyjść do ogrodu. Ale kilka mam i pokażę, w tym moje nieudane realizacje A dlaczego nieudane? Wysypałam białym (!!!!) grysem rabaty pod sosnami. Efekt - mega problem ze sprzątaniem igieł a i wygląd nie za bardzo, bo po prostu wygląda to sztucznie . Latem jest nieco lepiej jak rośliny się rozrastają.
Zobaczycie zresztą sami Te poprzycinane rośliny to lawenda.

to kawałek "młodziutkiej" rabaty założonej jesienią. Liczę na to, że rozsrastające się rośliny zasłonią grysik.


tutaj lawenda najgorzej rośnie i to jest ostatni rok, kiedy daję tej rabacie szansę


i rowerek się załapał na zdjęcie





____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
kraania 21:37, 22 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Wrzosowisko. Widać ile strat mam na nim po zimie .

i troszkę wiosny

____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
majkel0326 22:01, 22 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Kraaniu,dużo masz tej lawendy,musi ładnie wyglądać jak kwitnie.Podoba mi się Twoje wrzosowisko.Ja niestety nie mam wrzosów,ale u innych bardzo mi się podobają.Może kiedyś wygospodaruję dla nich trochę miejsca u siebie
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies