Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 07:00, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)
Monia a może u Ciebie czerwień/wino zamiast czerwonych drzwi wg feng shui?


A wiesz, że jakbym miała więcej ciemnej szarości to bym sobie takie postawiła .
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 07:02, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Pszczelarnia napisał(a)
Więc jak 2 osoby mówią to samo, to coś w tym jest. Musiałam głośno zapytać, bo moje nieprzemyślane działania powodują zapełniającą się szopę. Niedługo będę jak Madżenn wystawki urządzać ale dla kogo? Dziękuję.


Ewa, kto nie ma magazynu rzeczy nieprzydatnych? Kiedyś zbierałam, teraz wydaję i już
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 07:05, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Tusiala napisał(a)
Gwoździk A ja się głowiłam na czym i jak Dzięki
Pytałam też o te sosny bo strasznie mi się spodobały Sama mam u siebie ich kilkanaście, co prawda ledwo sięgają do uda, ale się zastanawiałam czy już nie powinnam działać. A przyrostów nie tykasz? I w jakiej odległości od siebie masz je posadzone?


Przyrosty powinnaś skracać. Ja nie wiem dlaczego, ale odkąd podcinam u dołu przyrosty są karłowate. Te maja jakieś 4 lata. Na tyle mam 2 letnie i też czarne sosny i są strzeliste jak diabli. Musze im przyrosty obciąc trochę na wiosnę. To moja teoria. Te na przodzie posadziłam co 4 metry, ale za kilka lat pewnie będą jak płot się stykały.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 07:07, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
anula_wn napisał(a)
Moniś, wieeelki u Ciebie nie byłam..... zachwycają mnie Twoje inspiracje - te ceglane donice cudeńka ! ciekawe co to za trawki przed nimi, ktoś wie???
A Twoje szare donice faktycznie fajniej się odcinają na białej elewacji
pozdrawiam !


Jak miło, że przybyłaś Chdzi Ci o te rude matalowe donice?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 07:08, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
irena_milek napisał(a)
Ja swoich laurowiśni jeszcze nie cięłam, jakoś mam pietra, ale wiosna chyba mus...szybciej się rozrosną, one chyba, jak głogowniki, lubią to


Irenko, tnij. Będa gęste i piekne. Muszę poszukac tego zdjęcia , na którym były takie rasowe w NL. lecę
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Margarete 13:57, 05 lis 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ALe u ciebie pieknie, czasem tu zagladam ale niczego nie piszę... tym razem zachwyciła mnie kompozycja jasnych patyków z hortensjami.....cudnie . A donice przed wejściem kolor zmieniły........jest slicznie.........
Inspiracje z Holandii tez sobie zapisałam do przastudiowania na długie zimowe wieczory...........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kwiatholandii 16:19, 05 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Gabisia napisał(a)
A ja głosuję za szarymi donicami
CMOK:*


Gabisui Twój głos jest jednym z ważniejszych ps. Kupiłam kolejne kszesełko "nasze". Tym razem z oparciem i drewnianymi nogami
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
magnolia 17:52, 05 lis 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
kwiatholandii napisał(a)


witaj
czasem wpadam zerknąć co pokazujesz- zawsze sa to piekne i ciekawe rzeczy.
Czy możesz mi napisać co masz między płytami na chodniku?- piasek, , jakąś fugę , czy może coś innego? wyglada to bardzo ładnie
____________________
Madzenka 18:40, 05 lis 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko czekam na te rasowe laurowiśnie. Moje cięte dwa razy w sezonie wybujały nierówno do gory , nowe przyrosty po cięciu 50 cm!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabisia 19:15, 05 lis 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
kwiatholandii napisał(a)


Gabisui Twój głos jest jednym z ważniejszych ps. Kupiłam kolejne kszesełko "nasze". Tym razem z oparciem i drewnianymi nogami


Kwiatuszku, dziękuję, że mój głos doceniasz
Ojej - krzesełka!
Dasz zdjęcia na bloga??
Please...

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies