Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Robaczek 18:09, 07 lis 2013


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Moniko,
Twój wątek to bezcenne źródło niekończących się inspiracji, wspaniale się zwiedza ogrodowe salony Europy z takim przewodnikiem
Po cichu zazdroszczę Ci (ale pozytywnie) wycieczek do holenderskich ogrodów Twojej rodziny, bo choć do Keukenkoff można pojechać płacąc za wjazd 15€ to do takich miejsc, jakie Ty możesz odwiedzać, zwykłym śmiertelnikom wstęp wzbroniony Ogrody Twojej cioci czy teściów przywodzą na myśl ogrody pokazowe, jednak zachowują intymny klimat ogrodów przydomowych..., bezcenne.
Macie piękny teren i już pierwsze nasadzenia zdradzają upodobanie do klasycznej, nowoczesnej estetyki, w którą doskonale wpisują się Twoje talenty aranżowania przestrzeni, a rzeźby i inne dodatki uzupełniają całość i oddają ducha gospodyni
Będę kibicować dalszym poczynaniom z zapartym tchem, ciesząc się w duchu, ze TAKI ogrod powstaje niedaleko mnie
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
kwiatholandii 19:23, 07 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Robaczek napisał(a)
Moniko,
Twój wątek to bezcenne źródło niekończących się inspiracji, wspaniale się zwiedza ogrodowe salony Europy z takim przewodnikiem
Po cichu zazdroszczę Ci (ale pozytywnie) wycieczek do holenderskich ogrodów Twojej rodziny, bo choć do Keukenkoff można pojechać płacąc za wjazd 15€ to do takich miejsc, jakie Ty możesz odwiedzać, zwykłym śmiertelnikom wstęp wzbroniony Ogrody Twojej cioci czy teściów przywodzą na myśl ogrody pokazowe, jednak zachowują intymny klimat ogrodów przydomowych..., bezcenne.
Macie piękny teren i już pierwsze nasadzenia zdradzają upodobanie do klasycznej, nowoczesnej estetyki, w którą doskonale wpisują się Twoje talenty aranżowania przestrzeni, a rzeźby i inne dodatki uzupełniają całość i oddają ducha gospodyni
Będę kibicować dalszym poczynaniom z zapartym tchem, ciesząc się w duchu, ze TAKI ogrod powstaje niedaleko mnie
Pozdrawiam serdecznie!


Robaczku, dawno nikt tak ładnie nie opisał moich poczynań ogrodowo-hobbistycznych Piszę jak zawsze w skrócie. Może przedstawisz nam Swój ogród? Jestem bardzo ciekawa ogrodu mojej sąsiadki
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Sebek 19:26, 07 lis 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Moniko - Robaczek idealnie Cię opisał A to krzesełko bardziej podoba mi się na stalowych nóżkach, ale ja to ja Jednakże to też jest super
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Robaczek 20:16, 07 lis 2013


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Moniko,
Dziękuję za miłe przyjęcie w Waszym gronie. Na razie poznaję Ogrodowisko i ogrody użytkowników, to wielka frajda! Zimą będę miała wiecej czasu na czytanie, to może i o swoim ogrodzie też coś skrobnę
Pozdrawiam!
____________________
Gardenarium 20:22, 07 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kwiatholandii napisał(a)
laurowisnia skopiowana z tej uliczki. wiosną bedzie cięta w kostkę



Jak byłam u Ciebie wtedy jesienią to mówiłyśmy o zrobieniu większej rzeźby czy posadzeniu masywnych "obelisków" z cisa? Zapomniałam całkiem Wspominam miło drogę przez pola
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kwiatholandii 21:56, 07 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebek napisał(a)
Moniko - Robaczek idealnie Cię opisał A to krzesełko bardziej podoba mi się na stalowych nóżkach, ale ja to ja Jednakże to też jest super


Powiem Ci Sebku, że ja nie mogłam wybrać bo oba dla mnie są piękne i kupiłam jedne z metalowymi , a jedne z drewnianymi Każde w innym pomieszczeniu, więc problemu brak
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 22:04, 07 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Gardenarium napisał(a)


Jak byłam u Ciebie wtedy jesienią to mówiłyśmy o zrobieniu większej rzeźby czy posadzeniu masywnych "obelisków" z cisa? Zapomniałam całkiem Wspominam miło drogę przez pola


Danusiu, mówiłysmy, że rzeźba zostaje a miałam dosadzic więcej roslin bo dziury takie były. Teraz sa 3 nowe, i pieknie się przyjęły. Teraz pozostaje czekac tylko na pierwsze wiosenne cięcie
Niestety złą wiadomością jest to, że przy przesadzaniu rzeźba straciła 1 głowę i czeka na naprawę
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 22:05, 07 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Robaczek napisał(a)
Moniko,
Dziękuję za miłe przyjęcie w Waszym gronie. Na razie poznaję Ogrodowisko i ogrody użytkowników, to wielka frajda! Zimą będę miała wiecej czasu na czytanie, to może i o swoim ogrodzie też coś skrobnę
Pozdrawiam!


Trzymam Cię Robaczku za słowo
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 23:31, 09 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Niestety ligustrowe zdjęcie nie odnalazło sę, ale za to są inne







____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 23:35, 09 lis 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405


____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies