Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Pokaż wątki Pokaż posty

Życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

marzena 21:25, 09 mar 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
przeczytałam dzisiaj te życzenia - Ronin i Zbysiu, bardzo miło, ze je złożyliście

do Sebka mam takie pytanie - która jest Twoja prawdziwa twarz ? - czy gdy składasz życzenia kobietom ( bo myślisz, że tak wypada zrobić ) czy wówczas, gdy przedstawiasz kawały dotyczące kobiet na wątpliwym poziomie ? ( bo myślisz, ze skoro większość facetów je opowiada, to one są cool ?)
To jest pytanie retoryczne- bo pewnie nie odpowiesz na nie, jednak zadaję je, bo tak się zastanawiam, dlaczego miły kilkunastoletni chłopak z sympatyczną pasją i sporą wiedzą ogrodniczą, a więc wydawałoby się wrażliwy na piękno przyrody, a tym samym na piękno w ogóle, decyduje się umieszczać na publicznym portalu żenujące kawały dotyczące kobiet ? Dla mnie było to smutne, zastanawiałam się, czy o tym napisać... ale się jednak zdecydowałam, przemyśl to sobie...
____________________
marzena O....!
Mala_Mi 23:08, 09 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też dopiero teraz wdepnęłam na wątek...... i niby spóźnona ale zadowolona...... mogę przecież drugi dzień odbierać życzenia Dziękuję
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 23:42, 09 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
marzena napisał(a)

do Sebka mam takie pytanie - która jest Twoja prawdziwa twarz ? - czy gdy składasz życzenia kobietom ( bo myślisz, że tak wypada zrobić ) czy wówczas, gdy przedstawiasz kawały dotyczące kobiet na wątpliwym poziomie ? ( bo myślisz, ze skoro większość facetów je opowiada, to one są cool ?)
To jest pytanie retoryczne- bo pewnie nie odpowiesz na nie, jednak zadaję je, bo tak się zastanawiam, dlaczego miły kilkunastoletni chłopak z sympatyczną pasją i sporą wiedzą ogrodniczą, a więc wydawałoby się wrażliwy na piękno przyrody, a tym samym na piękno w ogóle, decyduje się umieszczać na publicznym portalu żenujące kawały dotyczące kobiet ? Dla mnie było to smutne, zastanawiałam się, czy o tym napisać... ale się jednak zdecydowałam, przemyśl to sobie...


Na ogół jestem miły - jednak jak czasem coś powiem, to nawet osoby, których to nie dotyczy, aż cofie z wrażenia
Na pewno zachowanie zależy od humoru. Kawały według mnie mają czasem drugie dno.

Cytując choćby jeden z zamieszczonych kawałów

Rozmowa dwóch facetów:
- Dlaczego na swoją żonę mówisz flanelciu?
- To zdrobnienie.
- Od czego?!
- Ty szmato


Według mnie to drugie dno odnosi się do faceta, ale to jest moje zdanie...
Na polskim bardzo spodobały mi się satyry - choćby ta "Do Króla" - bo ma drugie dno.

Co do kwiatów dawanych wczoraj - na pewno miło jest drugiej osobie, ale i ja mam satysfakcję z tego, że komuś sprawiłem radość Bo na pewno taki uśmiech na pewno był szczery, a u mnie w głowie nie było myśli, że 3 złote musiałem aż za jednego kwiatka dać.
Najlepsze było to, że zostawiliśmy je u woźnych i ktoś ukradł nam 5 tulipanów - taaaaki to na pewno musiałbyć zadowolony jak je dawał...

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 00:01, 10 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ten kawał wziął się z życia nie odwrotnie .Zwykle śmiejemy się z ludzkiej głupoty.
Kiedyś w bardzo dużym gronie jeden z naszych tutejszych radaktorków opowiedział kawał o Jezusie.Cała sala drżała ze śmiechu oprócz mnie .Nagle zapadła cisza i redaktorek patrząc na mnie powiedział nieco zmieszany ,że ten kawał opowiedział mu ksiądz.
Powiem w tajemnicy ,że minęło z 5 lat i ja przypomniałam sobie ten kawał i zachodziłam się ze śmiechu ,że aż mi łzy pociekły
Często odbiór takich "śmiesznych"dowcipów zależy od nastroju.To co drażni dziś jutro może być obojętne .
Nie będę bronić Sebastiana,sam napisał co chciał ,ale czasami działamy bez zastanowienia .
Tu nie ma Sebek drugiego dna tacy są mężczyźni,a nie myślałeś wrzucając go ,że kawał nie nadaje się w miejscu gdzie jest tyle poważnych kobiet
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 00:07, 10 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No szczerze to nie pomyślałem Ale masz rację - czasem mnie coś totalnie irytuje, a czasem śmieję się z tego samego godzinę.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 00:12, 10 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Z tego się wyrasta i nie ))))))))))Ważne,żeby kogoś celowo nie zranić.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:14, 10 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Sebek napisał(a)
No szczerze to nie pomyślałem Ale masz rację - czasem mnie coś totalnie irytuje, a czasem śmieję się z tego samego godzinę.

Kubeł zimnej wody na głowę i może drugi raz się zastanowisz ))))))))))))
Jeden zero dla Marzenki ))))))))
Ja już takim kubłem dostałam i to nie tak od zainteresowanej osoby jak od jej zsolidaryzowanych koleżanek ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:52, 10 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
W niedziele ksiądz na koniec mszy wspomniał tych co zmarli z mojej parafii ,obok mnie stojący syn taki smutny szepce mi na ucho cyt.:"Mamo wiesz ?Podobno Hanka umarła i jakiś Rysiek z Klanu "
Trudno było mi powstrzymać śmiech
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joanka 01:00, 10 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Martek napisał(a)
W niedziele ksiądz na koniec mszy wspomniał tych co zmarli z mojej parafii ,obok mnie stojący syn taki smutny szepce mi na ucho cyt.:"Mamo wiesz ?Podobno Hanka umarła i jakiś Rysiek z Klanu "
Trudno było mi powstrzymać śmiech


Hahahahahahahaha, zaraz sąsiadów pobudzę
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Martek 01:02, 10 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zapytałam syna kto mu to powiedział .Odparł ,że w klasie tak gadają ))))))))))))))Ucieszył się ,że to tylko role aktorów umarły
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies