Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Pokaż wątki Pokaż posty

Życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Bogdzia 16:52, 10 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Menom ogrodowiskowym życzę ,żeby ich połówki nie tylko w ogrodach się spełniały,ale żeby i inne swoje pasje miały, bo wtedy między Wami zgoda będzie i sielsko anielski spokój!

A dziś na obiad proponuję.......



a ja bym sie nie mogła na ten obiad wprosic? Bardzo lubie jesc a nie lubię robic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 16:54, 10 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Poczytałam kawały i te z seksem i znakami drogowymi jedynie wydają mi się może zbyt odważne, ale to tylko kawały, przecież to że ktoś napisał taki kawał, to nie znaczy że tak na serio myśli. Trochę dystansu i trochę umiaru potrzeba zarówno przy czytaniu i przy ich pisaniu

Nie wywołujmy niepotrzebnych zgrzytów, przecież nikt nic złego nie ma na myśli.

Pozdrawiam wszystkich.


Też tak uważam....... nauczmy się śmiać z siebie i z otaczajacych paradksów, bo do nich odnosza się te kawały mniej i więcej udane

W życiu mam kilka swoich ulubionych kawałów z których śmieję się od lat ....

Jak muszę się umalować, to zaraz mi przypomina sie dowcip.... "trudno, będzie musiała się malować".
Jak gadam głupoty to zaraz cytuję kawał o zajączku "noże ostrzę i gadam takie głupoty w które sama niewierzę".
Jak stoję przed trudnym wyborem to stwierdzam że jestem jak żaba "przecież się nie rozdwoję".

Itd itp...liczy się raczej kontekst opowiadanych kawałów....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joanka 17:03, 10 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
NIc dodać, nic ująć.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 18:40, 10 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Za życzenia bardzo dziękuję - choć bliższy mi jest 30 września
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bogdzia 19:40, 10 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sebek napisał(a)
Za życzenia bardzo dziękuję - choć bliższy mi jest 30 września


Sebciu po Dniu Kobiet łatwiej pamiętac o Dniu Panów a wrzesień za daleko mozna zapomniec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anula_wn 19:58, 10 mar 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Szanowni Panowie i drodzy chłopcy ! z okazji Waszego święta serdeczności na każdy dzień
oby Wasze panie miodem na Wasze smutki i smuteczki były!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joanka 19:59, 10 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 20:03, 10 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani Panowie Ogrodnicy, tego samego co Paniom Ogrodniczkom życzy Wam damska część Ogrodowiska



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
marzena 00:05, 11 mar 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Byłam inicjatorką dyskusji o żartach/kawałach, więc jeszcze kilka słów ( może na koniec ?) ...

bardzo lubię dobry żart, dowcip, humor z domieszką finezji, ironii czy autoironii...

ale nadal uważam, ze poziom wielu zamieszczonych kawałów ( teraz dopiero przeczytałam je wszystkie) pozostawia wiele do życzenia ( to jest oczywiście eufemizm ), bo tak naprawdę to wiele z nich jest po prostu prostackimi ( niestety) i seksistowskimi (niestety) kawałami...spojrzałam na regulamin forum, myślę, że niektóre z nich nie są zgodne z pkt 4 i 9 ...

Sebek, dziwię się, ze nadal nie rozumiesz o czym piszę i cytujesz w odp na mój post ten seksistowski kawał dodatkowo zestawiając go z satyrą Krasickiego !
...o tzw 'drugim dnie' w nim już napisała Marta ( że go nie ma tam oczywiście ! ) ....

to tyle chyba ( chociaż mogłabym znacznie bardziej szczegółowo przedstawić problem, którego zdaje się niektóre/rzy nie chcą/nie potrafią dostrzec)
dodam na koniec, ze naprawdę przykro mi było czytać te kawały a także wiele postów nawiązujących do nich...
oczywiście były tez żarty naprawdę celne, śmieszne i na poziomie, nie obrażające nikogo i niczyich uczuć - wyraźnie różniły się od tych, o których pisałam

i jeszcze jedno, musiałam o tym napisać, bo bardzo źle się czułam z tego powodu, ze na forum, ktore lubię, ktore mnie bardzo inspiruje do różnych ogrodowych działań znajdują się takie 'kwiatki' ( że użyję tego eufemizmu) , po prostu musiałam o tym powiedzieć publicznie... i uważam, ze nie tylko ja tak myślę...
____________________
marzena O....!
Mala_Mi 00:38, 11 mar 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzenko...... Sebek młody chłopak i można mu troszke wybaczyć Napewno nie miał niczego złego na myśli....

Jako troszkę starsza wiekiem... pozwolę sobie wytłumaczyć Sebusiowi o co chodzi Marzence......
Sebuś usuń kontrowersyjne dowcipy....

Nie psujmy wspaniałej atmosfery kłótnią o dowcipy, które mogą komuś sprawiać przykrość, a i tak wszyscy je znają

Więc dla rozładowania atmosfery dowcip o kwiatkach...

Hrabina woła do służącego:
- Janie trzeba podlać kwiaty!
- Ależ hrabino przecież pada deszcz!
- Nie szkodzi, weź parasol.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies