Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

popcorn 22:23, 13 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kaczuszki super! A dżemik z własnych truskawek... ech, rozmarzyłam się
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 19:03, 14 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Dziękuje za miłe słowa oj tak kaczki są kochane ale póki malutkie, potem z nimi więcej problemu niestety.. mam nadzieję że i w tym roku znajdzie sie na nie jakiś kupiec bo taka ilość jest niestety nie do przejedzenia .. heh dżemikiem chętnie bym się podzieliła bo truskawki mimo ze wczoraj wyzbierane to dziś juz duzo czerwonych , znow mozna by cos robic .. na niedziele upichce jakiegos placka z truskawkami to trochu ubedzie na szczescie podobno od jutra ma byc w koncu pogoda ale sie ciesze! w koncu ! bo przez te deszcze juz wszystko zaroslo z powrotem.. no coz trzeba bedzie zakasac rekawy i wziaźć sie ostro do roboty pozdrawiam!
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 21:57, 14 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolcia,ja też robiłam wczoraj dżem z truskawek A jutro mam zaplanowaną walkę z chwastami,bo tak jak piszesz,po deszczu znowu wszystko zarosło Kaczuchy suuuper
____________________
Maja - Moje roślinki
popcorn 22:00, 14 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
O jeju, kaczuszki bym przytulala, nie mialabym serca ich zjesc... chyba...
Jak bym odkarmila od malego takie kurczaczki czy kaczuszki to jak do nich potem z siekiera... jajka bym podkradala i padalyby u mnie ze starosci pewnie

Pokaz ciasto jak upieczesz, az mi slinka pociekla Moze sama cos sklece? Choc antytalent jestem
Zazdroszcze truskawek U mnie pare krzaczkow, reszta mloda wymarzla, a truskawki kilka dni nie zbierane (wyjecgalismy na dlugi weekend) gnija z nadmiaru wilgoci Dzisiaj pozbierałam je z krzaczkow, co druga do kosza znaczy kompostownika...

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 07:44, 16 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Miło mi dziewczyny że mnie odwiedzacie mimo że u mnie skromnie z kwieciem
wczoraj walczyłam z trawą w ogórkach, były przykryte akrowukliną wiec sie uwagi na nie nie zwracałoa tu wczoraj poszlam zobaczyć i od razu wzięłam sie za robote bo nie było na co czekać .. trawa wieksza niż ogórki ( a ogórki juz na prawde duże bo kwitna i maja małe zawiązki ) oj było strasznie cieżko o mało nie zostawiłam butów w tym błocie... a trawa mimo ze wyrywala sie świetnie to wiadomo z jaką ilościa ziemi, musialam obierac mozolnie korzenie z ziemi zeby jej cos w polu zostalo ..
a dziś ojej w koncu slonce i ciepelko juz mamy 14 stopni, przez dzien pewnie bedzie nie do wytrzymania ale w koncu weźmiemy sie za siano ! mam tylko nadzieje ze nie zgnilo ..
milego weekendu wszystkim
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 22:10, 16 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miłego! Ale Ty pracowita dziewczyna jesteś! Podziwiam! I zazdroszczę ogórków z zawiązkami - moje też pod włókniną w kwietniu były siane, ale potem zdjęłam i stały w miejscu długo. Ale niedługo też zakwitną mam nadzieję
pozdrawiam!! i jak tam sianko?
____________________
Mój nowy ogródek
majkel0326 22:25, 16 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolcia,to masz już duże te ogórki.Moje jeszcze nie kwitną.A zielskiem się nie przejmuj,wszyscy z nim walczymy
____________________
Maja - Moje roślinki
mira68 20:08, 17 cze 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Kaczuszki superek takie malutkie
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
karolciab93 18:54, 20 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Ojej i znów nie było mnie dość długo..
niestety przez pracę przez cały dzień przy takich temp wieczorkiem zaraz zmykam spac, brak mi sil nawet zeby wchodzic na Ogrodowisko..
a co u mnie.. ojej w sobote zwieźlismy w koncu to siano ktore przezylo te uporczywe deszcze a wczoraj zwozilismy kolejne wykoszone w sobote i w koncu siano z głowy dzis kosilam trawnik a przy takich temp latwo nie bylo.. krowa w koncu sie ocielila mamy cielisie (dla zainteresowanych ) a swoj wpis chce umilić zdjeciami ktore czekaja na wstawienie juz pare dni dzis juz wiecej cudownosci kwitnie
aaa i co najazniejsze i bardzo cieszy jemy juz pierwsze ogorki z tunelu w porownaniu z tymi ze sklepu oj.. niebo w gębie
te róże w tej chwili królują w ogrodku z racji tego ze sa najwieksze

w zbliżeniu

róza nr 2

nr3
____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 19:01, 20 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
nr4

aksamitki szaleją

piwonia

a takie dziwne stworzonko odwiedziło moje goździki
____________________
Mój skromny ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies