Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedwiośnie ogrodu..:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedwiośnie ogrodu..:)

nieszka 21:10, 07 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ja też by się brzozy nie pozbywała...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
martika 21:33, 07 kwi 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
To chyba się jej nie pozbędę.....tyle głosów za brzozą.....dzięki za suestie
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Alikia 15:01, 08 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Witaj Martiko Ja tez głosuję za pozostawieniem brzozy i dosadzeniem jeszcze dwóch a pod nimi placyk jak z Danusi projektów - trawki lub wrzosy lub i to i to. Sama mam takie brzozy i będę pod nimi robić rabatę tylko nie wiem jeszcze kiedy bo prace zaczynam od frontu a brzozy są koło tarasu - a mam 25 arów do przeróbki - też połowę roślin chyba rozdam )
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
martika 15:42, 08 kwi 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzięki za głos w sprawie brzozy chyba skonczy sie na dosadzeniu i podsadzeniu ich.Wpadnę obejrzec Twoje
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Gardenarium 17:47, 08 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
martika napisał(a)
Dzięki za rady, no właśnie myslałam o dosadzeniu jeszcze, ale chciałabym te brzozy pożyteczne, a ta jest najzwyklejsza..nie wiem jak by to wyglądalo. A na miescy szopki chciałabym posadzić jakies dwa małe dzrewka owocowe i jakies krzewy. Jednym słowe chcę to jakoś troche oddzielić.
Teraz nawazniejsze czy te brzozy pożyteczne beda pasowłay do tej?


Szkoda tej brzozy wyrzucać ale tak po prawdzie to ona nie pasuje Jest cięta, będzie inaczej rosła
Jaknby to była moja rabata to bym posadziła 3 - 5 brzóz jednej odmiany.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
martika 20:11, 08 kwi 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzieki Danusiu, taka też było moja pierwotna myśl, chociaż trochę mi jej szkoda. Muszę to przemyslec jeszcze
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Netka 22:51, 21 kwi 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Marta, jak tam Twoja piękna rabatka cisowo-bukszpanowo-żurawkowa ? jak żurawki po zimie ?
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
martika 21:56, 22 kwi 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Netka, moja rabatka cieszy oko, mimo, ze kilka żurawek trochę suchych listków ma i juz powycinałam niektóre. Żurawka Carmel świetnie przezimowała, gorzej trochę Blockout i to właśnie u tej musze trochę powycinać suchych listków, mam nadzieje, że odbudują się. Jutro postaram się zrobić zdjęcie rabatki po zimie.Juz widzę,jak wychodzą nowe listki....Cisy też ruszają ..
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
MartaS 13:45, 25 kwi 2013


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witaj Marto

jak tam wiosna u Ciebie?

jestem ciekawa czy coś juz działasz ogrodowo?

pozdrawiam
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
martika 21:31, 25 kwi 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Wiosna się już pokazała, teraz jestem na wyjeździe, ale po powrocie zamieszcze jakies foty. Ogrodowo w tym roku też bedę działac, na pewno przedogródek bede robic i chcę zrobić rabatę z różami. Pewnie zwróce się o pomoc w projekcie
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies