Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Jola_M 09:03, 28 lut 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
KasiaBawaria napisał(a)



no to mamy nową definicję "kulkowiska" hahaha, świetny
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Dominika11 09:58, 28 lut 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jacie ale masz śniegu

ojjjj piesiulek
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
KasiaBawaria 10:55, 28 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Zasypalo nas totalnie- wczoraj wracajac z jazdy konnej nic nie widzialam w czasie jazdy. Snieg padal prosto na szybe, mokry i w duzych platkach. I tak duzo naraz, ze niczego nie bylo widac. Narazie sie uspokoilo i jest przerwa w opadach Chociaz dzieciaki maja radoche.No i pies
____________________
Zapraszam na kawe
Wiolka5_7 13:20, 28 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
Wow ! Prawdziwa zima w końcu
Ja też podziękuję za śnieg....wiosnę wolę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
KasiaBawaria 19:48, 29 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tez wole wiosne- jak narazie prognoza pogody od srody zapowiada przerwe w opadach i wiecej slonca. A za tydzien maja byc nawet 15 stopni.Strasznie mi brakuje slonca

____________________
Zapraszam na kawe
Wiolka5_7 20:33, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
KasiaBawaria napisał(a)
Tez wole wiosne- jak narazie prognoza pogody od srody zapowiada przerwe w opadach i wiecej slonca. A za tydzien maja byc nawet 15 stopni.Strasznie mi brakuje slonca


To dobrze,że poprawę pogody zapowiadają ...a u mnie codzień deszcz...więc słońca zero....a ja również słoneczko uwielbiam, całkiem inne samopoczucie wtedy jest
Ale widzę,że w domu pięknie wiosnę sobie przywołujesz tak trzymaj
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
KasiaBawaria 20:54, 29 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wiola- u nas od listopada slonca prawie nie ma Tu zimy mrozne sa ale i slonceczne, przynajmniej od stycznia a w tym roku nic. Ciemno, buro, deszczowo, mgliscie. Takich kaluz jakie sa teraz od lat tu nie bylo.

Wiosne mam tez w doniczkach- w koncu trafilam na dobra ziemie dla cebul tulipanow i innych cebulowych.Wyjelam je dwa tygodnie temu juz z szopy (tam tez zimno) juz na poludniowy taras. Wszystko niedlugo ruszy bo widze kielki hiacyntow
____________________
Zapraszam na kawe
Wiolka5_7 21:01, 29 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
KasiaBawaria napisał(a)
Wiola- u nas od listopada slonca prawie nie ma Tu zimy mrozne sa ale i slonceczne, przynajmniej od stycznia a w tym roku nic. Ciemno, buro, deszczowo, mgliscie. Takich kaluz jakie sa teraz od lat tu nie bylo.

Wiosne mam tez w doniczkach- w koncu trafilam na dobra ziemie dla cebul tulipanow i innych cebulowych.Wyjelam je dwa tygodnie temu juz z szopy (tam tez zimno) juz na poludniowy taras. Wszystko niedlugo ruszy bo widze kielki hiacyntow

No to naprawdę słabo brak słońca działa bardzo przygnębiająco...

Super,czekam na Twoją wiosnę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
KasiaBawaria 08:45, 01 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Snieg dzis topnieje i nawet sloneczko wyszlo, wiec i humor lepszy Niedlugo wszystko ruszy i w koncu bedzie co fotografowac
____________________
Zapraszam na kawe
Wiolka5_7 09:46, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20653
KasiaBawaria napisał(a)
Snieg dzis topnieje i nawet sloneczko wyszlo, wiec i humor lepszy Niedlugo wszystko ruszy i w koncu bedzie co fotografowac

Super !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies