Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 22:29, 10 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
I na dobranoc ,-)

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 22:39, 10 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
I tak apropo smutasa Mam nadzieje, ze mnie nikt nie zablokuje za jego zdjecia



I na temat
____________________
Zapraszam na kawe
MariuszG 23:07, 10 cze 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Jak dla mnie może być więcej Smutasa . Jutro jeszcze popatrzę na moją seslerię. Superowe są te kule ażurowe co widać na zdjęciu .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Gosiek33 05:56, 11 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Miło Cię zobaczyć, wspaniały pies
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 08:07, 11 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mariusz- te azurowe kule tez uwielbiam

Gosiek, o tej porze sie spi! Ja mam urlop, wiec sie dzis wyspalam. U nas znowu susze. Wczoraj wszystko podlewalam, bo tylko pare kropli spadlo.
____________________
Zapraszam na kawe
paradas 09:09, 11 cze 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Czosnki takie powyginane bo szukają słońca czy taka odmiana? Planuję je posadzić na jesień i chciałbym wybrać jakieś fajne miejsce. Najlepiej jakby stały na baczność
Ta fioletowa roślina to szałwia?
Biała serduszka jest urocza, wokół niej rośnie pióropusznik?
A no widać po piesku że coś z goldena ma, kopie Ci w ogródku czasem?
Zana 22:29, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Och Kasiu, jaka przepiękna porcja czerwcowych ujęć z ogrodu (no może poza szczękami Smutasa, faktycznie przerażające!).
Fajnie Cię zobaczyć na zdjęciu, widać wielką miłość do Smutasa.
Te ażurowe kule są mega piękne
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaBawaria 10:46, 13 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dziekuje serdecznie za mile slowa!
Damian- czosnki stoja na bacznosc, tylko te na gorce tak malowniczo zwisaja. Pewnie sa zza plytko posadzone i tam jest tez bardzo wietrznie- na normalnych rabatach stoi prosto Obok serduszki to nie pioroposznik- musze zajrzec na etykietke ale tam jest duzo roznych innych paproci.Ale same nieekspansywne.


Szalwie mam w calym ogrodzie- rozne odmiany- ta pojedyncza to Mainacht, reszta to Ostfriesland, caradonna i Marcus. U rozowych musze zerknac na etykietki

Eddie nie kopie juz w ogrodku- skutecznie wybilam mu to z glowy

Anula- no milosc do malenstwa jest, choc pokazala sie u mnie pozniej niz u moich kotow, ktore wzielam zabiedzone i chore. Tu byl zdrowy szczeniak, gryzacy i niszczacy, wiec o milosc bylo trudniej
Bylismy z nim na urlopie- w hotelu- to pies nieszczekajacy, wiec super go mozna wszedzie wziac. W miescie tez super sie zachowuje. Pomoglo przyzwyczajanie go od szczeniaka do ruchomych schodow, wind, tlumow ludzi.W aucie czasem latwo zapomniec, ze psa na pokladzie mamy.Spi i udaje, ze go nie ma.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:09, 19 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Witam po urlopie
Bylismy w miedzyzdrojach, w aparamencie obok lasu i plazy dla psow. Idealnie dla nas Pies sie sprawil super.Doskonaly trening, ktory przeszedl idealnie Mielismy upal. Eddie praktycznie nie wychodzil z wody. A do mnie znowu dotarlo, jak mi teskno za Polska
Po powrocie zastalam wszystko bardzo wyrosniete, i plagi mszyc. Nawet budleje obsiadly.



Piwonie zastalam juz prawie przekwitniete.



Da vinci



Herzogin Christiana

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:15, 19 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wszedzie kroluje stipa Moze w koncu sie wysieje, bo w tym roku musialam dokupywac sadzonki, bo tylko dorosle przetrwaly.



____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies