Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

ZieloneWrota 14:24, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Aga witam, bardzo dobrze że za namową dziewczyn udało ci się przełamać kompleksy, warto było, a tak z innej beczki, wybieramy się z eM. do Doliny Baryczy może znasz jakiś fajny namiar na kwatery, interesuje nas również wynajem rowerów na miejscu, gdyż jedziemy motocyklem a chcielibyśmy sporo pozwiedzać. Pozdrawiam będę wdzięczna.
____________________
Agataod początku
aga_pe 15:56, 07 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Agata, podeślę Ci jutro jak będę w pracy, bo tam wszelka informacja
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 16:10, 07 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ZieloneWrota napisał(a)
Aga witam, bardzo dobrze że za namową dziewczyn udało ci się przełamać kompleksy, warto było, a tak z innej beczki, wybieramy się z eM. do Doliny Baryczy może znasz jakiś fajny namiar na kwatery, interesuje nas również wynajem rowerów na miejscu, gdyż jedziemy motocyklem a chcielibyśmy sporo pozwiedzać. Pozdrawiam będę wdzięczna.


Ja nie Aga ale mogę podać fajne trasowki na motor. Milicz-Sulmierzyce długa prosta plus fajne zakręty na wykladanie sie
Milicz-Ruda Sulowska, ciekawa widokowa i w rudzie polecam obejrzeć kompleks rybacki z restauracją.
Rowery już teraz posiadaja prawie wszystkie pokoje, kwatery,agroturystyki.
Zobaczymy ci jutro Aga poleci bo bardziej się orientuje z racji zawodu

A i proszę uważać na krajowej 15 przebiegającej przez Milicz bo lubią suszyć a długie proste zachęcają do predkosci
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 16:14, 07 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Hehehe....Poli a ja się strasznie boję tego wykładania . Raz mnie kumpel przewiózł i podziękowałam. A było to ponad 20 lat temu
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Mazan 16:29, 07 lip 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Wiem coś o tym. Wystarczy czyjaś brawura i objazd przez wieś gdzie mieszkam. Jeśli bliżej Milicza to objazd do Milicza, a gdy bliżej Trzebnicy to objazd do Wrocławia.
A widoki Ani poruszające choć wiem gdzie takie widoczki serwują.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
aga_pe 16:33, 07 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Walerek a Ty od strony północnej Trzebnicy? No no....silna grupa Milicko - Trzebnicka nam rośnie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
ZieloneWrota 16:35, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
aga_pe napisał(a)
Agata, podeślę Ci jutro jak będę w pracy, bo tam wszelka informacja

Z góry dziękuję będę wdzięczna, pozdrawiam buziaki
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 16:40, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
polinka napisał(a)


Ja nie Aga ale mogę podać fajne trasowki na motor. Milicz-Sulmierzyce długa prosta plus fajne zakręty na wykladanie sie
Milicz-Ruda Sulowska, ciekawa widokowa i w rudzie polecam obejrzeć kompleks rybacki z restauracją.
Rowery już teraz posiadaja prawie wszystkie pokoje, kwatery,agroturystyki.
Zobaczymy ci jutro Aga poleci bo bardziej się orientuje z racji zawodu

A i proszę uważać na krajowej 15 przebiegającej przez Milicz bo lubią suszyć a długie proste zachęcają do predkosci


Bardzo dziękuję za zaangażowanie, my generalnie zawsze jeździmy zgodnie z przepisami , nie jesteśmy ścigaczami my raczej enduro, lubimy dzikie szlaki omijamy raczej główne drogi, interesują nas widoki i dzikość, za wszystkie wskazówki będę wdzięczna. Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 16:42, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Przepraszam że tu proszę o pomoc, ale wiem że na was można liczyć, więc mieszkańcy i tubylcy Doliny Baryczy łączcie się.
____________________
Agataod początku
aga_pe 16:44, 07 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
ZieloneWrota napisał(a)
Przepraszam że tu proszę o pomoc, ale wiem że na was można liczyć, więc mieszkańcy i tubylcy Doliny Baryczy łączcie się.

Nie ma sprawy
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies