Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

aga_pe 10:18, 23 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
a wiklinowy płotek wypuścił zresztą jak prawie każde patyki, które włożę do ziemi

tu akurat liście splątały się z powojnikiem

patyczek wierzby hakuro, który po wycince w połowie uschniętej szczepionej na pniu wypuszcza listki

Jak będzie chciała rosnąć, uformuję ją na dużą różową kulę
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 10:20, 23 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
i jeszcze trochę kolorów, choć ta rabatka jest do przebudowy

____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 20:10, 23 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
zaczynają nieśmiało pokazywać się irysy



choć te cały czas "siedzą" schowane w liściach

zakwitł też tegoroczny nabytek



i spora kępa goździków, która nie kwitła ani razu więc kolor jest dla mnie niespodzianką...z tego co pamiętam to chyba miał być czerwony

____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 23:35, 23 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Marzenka - info specjalnie dla Ciebie
Projekty skierowane są do społeczności lokalnej, głównie dla mieszkańców mojej wsi, ościennych wsi i turystów odwiedzających mój koniec świata
Pierwszy dotyczy miejsca wypoczynkowego w mini lasku - i tu pewnie w ciągu 2 miesięcy zwrócę się do Was o poradę co tam dosadzić, żeby teren nie stracił "leśnego"charakteru
Drugi projekt to warsztaty związane z zielarstwem - głównie artystyczne czyli wianki i suche bukiety, świece i mydełka z dodatkiem ziół. To tak pokrótce, bo jest tam jeszcze trochę innych elementów ale mniej ogrodowiskowych
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Madzenka 06:34, 24 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
aga_pe napisał(a)
Marzenka - info specjalnie dla Ciebie
Projekty skierowane są do społeczności lokalnej, głównie dla mieszkańców mojej wsi, ościennych wsi i turystów odwiedzających mój koniec świata
Pierwszy dotyczy miejsca wypoczynkowego w mini lasku - i tu pewnie w ciągu 2 miesięcy zwrócę się do Was o poradę co tam dosadzić, żeby teren nie stracił "leśnego"charakteru
Drugi projekt to warsztaty związane z zielarstwem - głównie artystyczne czyli wianki i suche bukiety, świece i mydełka z dodatkiem ziół. To tak pokrótce, bo jest tam jeszcze trochę innych elementów ale mniej ogrodowiskowych

Super, pokazuj nam na bieżąco a jeśli będziesz potrzebowała porady to pisz, będziemy wszystkie doradzać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_pe 09:29, 24 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
no mam nadzieję ....kurcze czy ja mam zdjęcia tego terenu w tym kompie? zaraz sprawdzę....aj niestety. Były szybko zgrane z aparatu na płytkę, w dodatku nie mojego...a koleżanka wraca za 2 tygodnie. Więc pozostaje czekać
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
noemi 10:10, 24 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Aga fajne projekty przed Tobą trzymam kciuki za realizację ... i proszę zarezerwuj sobie czas po 02.06 będziemy się umawiać na spotkanie w sprawie zjazdu ... czy w tygodniu też byś mogła podjechać do Wrocławia, czy tylko weekend ?
____________________
ogród magdalenka
aga_pe 10:15, 24 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
w tygodniu gorzej, choć koło 18-19 -stej pewnie bym się jakoś wyrobiła. Jak będzie wiadoma data, postaram się dostosować
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Milka 14:39, 24 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jestem na bieżąco wszystko i tak pięknie ruszyło, sporo kwiatów i kolorów, a w tym roku prawie wszystkie mamy jakieś straty
zakątki się zmieniają, bo roslinki jednak rosną ładnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aga_pe 14:54, 24 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
irena_milek napisał(a)
Jestem na bieżąco wszystko i tak pięknie ruszyło, sporo kwiatów i kolorów, a w tym roku prawie wszystkie mamy jakieś straty
zakątki się zmieniają, bo roslinki jednak rosną ładnie


W tym roku trawy mi wymarzły....i tak siedzę.....od rana czytam i nóżkami przebieram....chyba jednak pojadę po pracy zobaczyć i kupić choć kilka sztuk
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies