Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

Pokaż wątki Pokaż posty

Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu

Milka 14:59, 24 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A gdzie chcesz kupić? masz swój ulubiony punkt?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aga_pe 15:07, 24 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
niedaleko mieszka małżeństwo, które rozmnaża roślinki i sprzedaje z symboliczną złotówkę. Przynajmniej było tak kiedyś. Jeszcze w tym roku tam nie byłam. Pojadę i jak będą na miejscu zobaczę co jest
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 19:42, 24 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
nowe nabytki







niestety na trawy i inne funkie - olbrzymy muszę poczekać 3 tygodnie. I tam zima poczyniła szkody

lecę sadzić
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:11, 30 maj 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aga, czytałam o Twoich nowych projektach - dziewczyno Ty to masz energię i zapał - podziwiam! Nowe roślinki tez podziwiam, obfociłabyś już posadzone... Chociaż domyślam się, że wolnych chwil brak u Ciebie, nawet na zrobienie paru zdjęć .
Wiesz może co słychać w bylinowie (u tych państwa spod Żmigrodu, co mają mnóstwo bylin, żurawek, trawek itp.)? Wybrałabym się na jakieś drobne zakupy na poprawę humoru, ale nie wiem, gdzie jechać, żeby nie wrócić z pustymi rękami i w jeszcze gorszym humorze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 11:19, 30 maj 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
cześć Aga, no z tymi zdjęciami to trafiłaś. Szału nie ma na razie, czekam na nowe nabytki. Może uda mi się trochę pobiegać z aparatem w weekend . Pod Żmigrodem nie byłam ostatnio, ale dziś na targowisku spotkałam właściciela Sasanki. Żurawki malusie niestety. Zima dała się we znaki. Większy wybór jest w hostach.

Ja zamówiłam, ale nie u Nich takie giganty jak u Irenki w wątku
Też gna mnie do szkółek, jednak faktycznie z czasem u mnie nie najlepiej. Znów terminy gonią
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:27, 30 maj 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Oki, czyli do Sasanki nie ma co jechać. Poszukam gdzie indziej.

Nie daj się tym goniącym terminom złapać, a na zdjęcia z Twojego ogrodu poczekam cierpliwie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 11:08, 01 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aga, ta hosta na drugim zdjęciu, to będzie z tych gigantów
co rok dziel, bo ona tak się rozrasta, że aż liści nie może otworzyć, jeśli ma ciasno
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aga_pe 11:13, 01 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
irena_milek napisał(a)
Aga, ta hosta na drugim zdjęciu, to będzie z tych gigantów
co rok dziel, bo ona tak się rozrasta, że aż liści nie może otworzyć, jeśli ma ciasno


wiem, wiem własnie drugą sobie kupiłam. Na tej nie widać, ale ona świetnie wybarwia się na taki stalowy kolor. Miejsca jeszcze trochę mam, a chętnych do obdarowywania także więc na razie się nie martwię
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Wieloszka 11:14, 01 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No Aga, czyli jak nic musisz otowrzyć listę zapisów na hostę już na przyszły rok, bo sądząc po ilości chętnych u Irenki, lista będzie dłuuuuga
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 11:16, 01 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)
No Aga, czyli jak nic musisz otowrzyć listę zapisów na hostę już na przyszły rok, bo sądząc po ilości chętnych u Irenki, lista będzie dłuuuuga


A zamówiłam sobie jeszcze kilka więc na bank wystarczy
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies