Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

goniak 20:46, 12 sty 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Fajna ta kaskada, pasowałaby )
____________________
Małgosia mój zielony świat
monteverde 20:49, 12 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Emilu Twoje sarenki są śliczne)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 20:57, 12 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Witaj Agnieszko,
Pikny ogród, podzielam Twje zdanie odnośnie:chcę wszystko i to w pojedynczych egzemplarzach!ja tez tak miałam ale tu na forum faktycznie powoli się otrząsam

porad jak najbardziej będziesz miała wiele i to cennych!rób notatki ta jak ja-przyda się!bo wszytskiego czasem nie da sie spamiętać!
Mój ogród w porównaniu z Twoim(ze wszystkimi zreszta tu na forum)jest na ostatnim miejscu na liście"Ogrody"bo mam teren duży, jeszze malo obsadzony(stąd moję stałe prośby o szczepeczki od forumowiczów)na szczęście więcod wiosny zabieram się za porządki!

pozdarwiam Cioe mile i jeszcze raz witaj na Ogrodowisku
____________________
U Matki
monteverde 21:07, 12 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
życzę powodzenia w osiągnięciu idealnego ogrodu i czekam na dalsze relacje,a faktycznie porad nie zabraknie) nie wywalaj krzewuszki do przedszkola( przytnij ją,ona tak ładnie kwitnie,ja mam 3 i przycinam żeby się za bardzo nie panoszyły)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 21:39, 12 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam , strasznie szybko rosną u Ciebie te roślinki ..... zawsze jest tak, że u kogoś to szybciej A tak przy okazji to ja również jestem dzieckiem blokowiska , a teraz nadeszła zmiana no i proszę, kto by przypuszczał , że zarażę się ogrodem
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
tyna 21:53, 12 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Ja tez witam
Pozwolę sobie na małą osobistą dygresję.....
Tak sobie śledzę i obserwuje te zmagania ogrodowe....i wiecie, co?
Ja jestem dzieckiem ogrodniczki z dyplomem!
Ale....wiem teraz, że liczy się bardziej charakter i pasja
Dziewczyny, miałam super początki i zupełnie nie wykorzystałam potencjału, z powodu, jak by to nazwać...nadmiaru....

Za to teraz nadrabiam z nawiązką,.....wiecie: geny się odezwały..... Moja mama ma w końcu ze mnie radochęLepiej późno, niż wcale

Śledzę wątek dalej, z niecierpliwością
____________________
pozdrawiam :)
monteverde 22:06, 12 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tyna nadrabiaj ile możesz i dużo się mamy pytaj,bo ja już niestety nie mam takiej możliwości( a szkoda...
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agnieszka 22:24, 12 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Wiecie, to takie miłe, że w dzisiejszych czasach można usłyszeć od ludzi tyle ciepłych słów!!! (nie mam na myśli pochwał, ale zwykłą ludzką życzliwość w stosunku do innych użytkowników ogrodowiska). Kiedy czytam o przemocy, agresji i całej złości wśród ludzi, to boli mnie to bardzo A tu proszę: tak miło, rodzinnie i sympatycznie.... To dobrze.
Dzięki...
____________________
Agnieszkowy ogródek
tyna 22:24, 12 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
anna_zochowska napisał(a)
Tyna nadrabiaj ile możesz i dużo się mamy pytaj,bo ja już niestety nie mam takiej możliwości( a szkoda...


Wiem, wiem...nadrabiam tak, że niedługo ją może nawet prześcignę
Teraz latam z pytaniami do niej.... ile mogę))
i wcale nie jestem dzieckiem z blokowiska.......a ganiam...
____________________
pozdrawiam :)
Emilianoparm... 22:31, 12 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Agnieszka napisał(a)
Wiecie, to takie miłe, że w dzisiejszych czasach można usłyszeć od ludzi tyle ciepłych słów!!! (nie mam na myśli pochwał, ale zwykłą ludzką życzliwość w stosunku do innych użytkowników ogrodowiska). Kiedy czytam o przemocy, agresji i całej złości wśród ludzi, to boli mnie to bardzo A tu proszę: tak miło, rodzinnie i sympatycznie.... To dobrze.
Dzięki...

bo My tu tak już mamy
że tak zarymuję
Jak sie zbierze ekipa z Ogrodowiska
w mig każde zmartwienie pryska

witamy w gronie watek zacny
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies